Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Linkedin profilban hogy lehet...

Linkedin profilban hogy lehet sorba rendezni az iskolákat?

Figyelt kérdés
Amikor beregisztráltam a linkedinre, felvittem ugye az iskoláimat szép sorban. Középsuli, aztán meg két MSc, ezek egész idáig időrendben voltak. Most csináltam egy újabb képzést, ezt is felvittem a profilba, de valamilyen különös oknál fogva berakta a lista legaljára, ezzel megtörte az időrendet. Sehogy sem tudok rájönni, hogy mégis hogy húzhatnám fel a lista tetejére, mert ugye időrendben ez lenne a logikus, ráadásul a mostani karrierem szempontjából is ez lenne a legfontosabb. Valami ötlet? Régen drag&droppal lehetett huzogatni ezeket az elemeket a felületen, de ez már nem működik...
2018. júl. 21. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor dopja a legaljára ha az a legfrissebb dolog.


Szóval az képzés idejének a beállítását nézd meg. Ha az van, hogy 2017-2018ig akkor a legaljára dobja, mert szerinte még most is a képzésen vagy.


Ha csak egy kezdő dátumot raktál be, akkor meg azt hiszi, hogy még mindig tart és szintén oda rakja.


Hónapra pontosan állítsd be mindegyik iskolai tanulmányodat.

2018. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!