Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a munka, amit...

Melyik az a munka, amit otthon ingyenesen ki tudok tanulni internetről gimi közben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy tudom ilyen szakma a programozás például, meg az ilyen programozási nyelvek. Van még más esetleg? E mellett angol felsőfokra készülök, most leszek 10.es.

2018. júl. 22. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Internet segitsegevel ma mar szinte (ingyenesen) mindennek az elmeleti reszet meg lehet tanulni. (Ha kepes vagy fizetni erte akkor viszont tenyleg barmit.)
2018. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem tudom miben vagyok jó, ezért szeretném kipróbálni magam ilyen otthoni ingyenes dolgokon, hogy tudjam, mi tetszik és mi nem :) ha tudtok linket is küldeni, azt külön megköszönném :)
2018. júl. 22. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

"Úgy tudom ilyen szakma a programozás például, meg az ilyen programozási nyelvek. Van még más esetleg?"


Ennyi erővel autószerelőnek is kitanulhatsz a netről, csak senki nem fog alkalmazni papír nélkül.

2018. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami IT abból kb mindent, hardware software, Network, stb angolul lesz minden de az neked nem gond viszont motiváció az kell mert senki nem fog "rugdosni" teszteld is magad mert sokszor hiszi azt az ember hogy tud valamit aztán mégsem... De ha van szorgalmad sokminden lehetséges udemy pl elég jó vagy akár a youtube, de szerintem a reed-en is vannak jó dolgok
2018. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

3#

Kb 3000(valamivel kevesebb) repulesi oram van szimulatoron. (Online tesztek, tananyagok meg vannak).

Lenne ceg aki kitanitatt.

2018. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Programozás, design (2d, 3D, web)
2018. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
orvos
2018. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el diákmunkázni...
2018. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 bocsi a késői kérdésért, de ez milyen szimulátorprogram, és milyen repülőre van?
2019. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!