Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvónőnek lenni tényleg olyan...

Óvónőnek lenni tényleg olyan rossz?

Figyelt kérdés
Környezetemben nem egy óvónő váltott szakmát és csinál most már egészen mást. Azt mondják, szinte fuldokolnak a sok adminisztrációtól, a gyerekekre alig marad idő, a papírmunkát mindig hazaviszik.

2018. máj. 10. 19:19
 1/5 anonim válasza:
73%
Az én gyermekem óvónénijei szeretik :) Az egyik idősebb, nem váltott soha szakmát. A fiatalabb is szereti, ő is már kb. 10 éve van a pályán. Való igaz említette, hogy több az adminisztráció, de mindig van idő kreatívkodásra, versek, mondókák tanulására, udvarra, így gondolom azért teljesíthető. Nyilván elég komplex szakma, sok mindenre kell odafigyelni,nem is mindenki szeret adminisztrálni, és sajnos nincs agyonfizetve. Gondolom azért váltanak, mert nem ezt képzelték el mégsem.
2018. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom keresnek vagy nettó 100 at és még a sok vinnyogó pulyával is foglalkozni..annyiból se szolira se gucci cipőre se vottkanarancsra nem jut kinek kell ilyen élet.
2018. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Az utolsó kommenten hangosan felnevettem.De őszintén van némi igazság benne.
2018. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Khm, gucci cipős, vottkanarancsos kommentelő szerintem maradj is ennél az "életnél" egész életedben... Bizonyára teljes értékű, tartalmas, és csodaszép lehet... Halkan jegyzem meg, ma Magyarországon nem csak ez a szakma alulfizetett, nehogy csalódás érjen valaha ...
2018. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cséryné Oláh (Patkány) Mária belehülyült.


Már több éve.

2023. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!