Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális kontrolling...

Mennyire reális kontrolling területre átkerülni?

Figyelt kérdés
Egy bankban dolgozom back office-ban. Amióta végeztem az iskolával (PSZF-BP) egy másik korábbi állásom volt, az sem kontrolling területén volt. Szerintetek bankon belül van reális esély átkerülni erre a területre? Vagy ha elkezdek jelntkezgetni más cégekhez, akkor volna reális esélyem az ezirányú váltásra?

#váltás #kontrolling #back.office
2018. júl. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Más cégekhez hamarabb
2018. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a bankon belüli emberek (jelenlegi kollégáid és maguk a kontrollingosok) hozzáállása, mennyire támogatják az intra-mobilitást. Kérdezz rá a főnöködnél elsősroban, aztán ha nem, kerss máshol.
2018. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan cégnél ahol kezdő kontrollingosokat keresnek, oda bekerülhetsz, csak akkor a fizetésed is a kezdő szinten lesz :/


Én is most ezzel szívok. Mostani munkaköröm logisztikus német multinál, psz alapdiplomával, már havi nettó 300 összejön mindennel együtt + bónuszok, lenne lehetőségem pénzügyi területen elhelyezkedni, de a felajánlott nettó fizu az 240 ezer + cafi 3 hónap után kb havi + nettó 25 ezer.


De én voltam a hülye, hogy nem a szakmámban helyezkedtem el rögtön...

2018. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1)-es esetleg tudnál írni 1-2 mondatot miért? de ha nem akkor is köszi, legalább írtál valamit.


2)-es: Egyáltalán nem ismerem a kontrollingosokat, azon az emeleten vannak, ahol sosincs dolgom.

Ez mondjuk biztosan rontja az esélyeim, mert ha össze lennék haverkodva a területről 1-2 emberrel az nagyon nagy pozitívum, na ilyen itt nem áll fenn. Szerinted mi volna a megfelelő taktika, keressem meg a kontrolling vezetőt és írjak neki? Náluk nincs ejelneleg nyitott pozició, lehet, hogy hülyének néznem nem?


3)-as: Köszi, legalább ez reményekkel tölt el, azonban nálam kor probléma is közbejátszik, mert már 29 vagyok... nem tudom milyen szívesen vennének fel egy olyan területre amin még nem dolgoztam.. Neked amúgy lehet, hogy megérné váltani, mert amit írtál az már "majdnem" annyi mint a jelenlegi helyeden össze tudsz szedni ( túlórákkal ). A kérdés, hogy az új helyeden mennyire emelnék a fizut a jövőben..

2018. júl. 25. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3-asnak: felvesznek de pályakezdői fizetéssel és a nulláról építhetsz fel mindent!
2018. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!