Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt, aki egy éven belül...

Van itt, aki egy éven belül váltott munkakört új helyen? Bejött? Mi volt a váltás oka, és hogyan sikerült, ki vetette fel?

Figyelt kérdés
Remek helyen vagyok céget tekintve, jó kollégák, jó munkakörnyezet, még a munkakör sem problémás, de már nem motivál eléggé, vannak érdekes részei, de sokkal szívesebben csinálnám a másik oldalát a munkának, ami kreatívabb, agyalósabb, színesebb. De nem vagyok itt még egy éve sem, és ahhoz a részhez igazából még tanulnom kell, viszont ember meg nehezen akad, már egy ideje keresnek valakit. Támogatják a képzéseket, de vajon megérné-e bedobni az ötletet, hogy én szívesen kitanulnám, vagy várjak még vele? Van egy kis aggodalmam is, hogy kiégek abban, amit most csinálok, mert nem érzem, hogy eléggé lekötne. A másik területhez meg más vonatkozásban van némi alapom, csak még képeznem kell magam.
2018. júl. 24. 15:11
 1/2 anonim válasza:
Igen én. Váltás oka az volt, hogy előléptettek. Bejött, érdekesebb, nagyobb szakmai kihívás, nagyobb fizetés. Kb ugyanaz volt a szitu, mint nálad. A magasabb munkakörbe nehezen lehetett embert találni, így előléptettek, miután jeleztem, hogy érdekel.
2018. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kétszer is előléptettek a felettes kollégák távozása okán. Nőtt a fizetésem, nyilván motivált a fejlődési lehetőség, így lelkesebben végeztem a munkámat. Viszont az tény, hogy ehhez nagy adag szerencse kellett. Ennek ellenére én azt mondom mindenképpen van értelme, nekem nagyon bejött. Nem én vetettem fel, mindig logikus volt a lépés a vezetőség részéről, hogy már a cégnél dolgozó személyt tolnak előre és inkább az alacsonyabb beosztásba vesznek fel "kezdőt".

Ez minden területen így van általában.

Olyan is dolgozik az ágazatunkon viszont, aki felvetette, hogy szívesen csinálná azt, amire embert keresünk és a mai napig ezt csinálja. Nagyobb szakmai kihívás, tetszik neki.

2018. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!