Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » H&M-ben van diákmunka?

H&M-ben van diákmunka?

Figyelt kérdés
Ha igen,csak 18 évtől?

2018. júl. 25. 05:29
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Google a barátod. Diákszöviknél érdeklődj. Amúgy kb biorobot meló, ruhát hajtogatsz meg kasszázol kevés fizuért.
2018. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elkéstem de gondoltam le írom másnak hátha jol jön. Dolgoztam ott mint ruha hajtogató,vállfa elrendező. Borzasztó volt válfákat kell igazgatnod ,állo munka,és a szünetedet is neheten adják ki. De mimden ruha boltos állás ilyen. Jaa a köszönöm a kedveség az nem számit ugy beszélnek az emberel mint egy rongyal. Igza h 8 kor végzel de maradj még bent vállfát igazgatni amit nem fizetnek ki ám. Messze laksz az se számit. Utálom a ruha boltokat kettőben os dolgoztam h&m meg másik nem nevezem meg borzasztó. Mindenért üvöltöttek velem de megmutatni h kell nem számit....
2018. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!