Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről az intern...

Mit gondoltok erről az intern pozícióról? (Business Analyst)

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok erről a pozícióról? Érdemes jelentkezni a Loxonhoz, ha BA pozícióban szeretnék majd diploma után dolgozni? Most leszek másodéves Gazdálkodási és menedzsment szakos hallgató, C1-es angollal, erős Excel és valamennyi SQL ismerettel. Szerintetek lenne esélyem, hogy felvegyenek? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, miket várnak el a Loxonnál egy ilyen gyakorlati pozícióba?


Esetleg tudtok még BA, vagy ehhez hasonló intern pozikat? Szeretnék ~20 órában majd dolgozni egyetem mellett ősztől.



2018. júl. 25. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Jelentkezel és kiderül... el ne hidd, hogy itt találsz olyanokat, akik megosztják veled az ilyen jellegű információkat.


Ez nem így működik. Ez nem szeretetszolgálat.

2018. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De így működik, ez az oldal lényege. Olyan kérdések alá értelmetlen hülyeséget írni, amiről fogalmunk sincs, na, az már valóban nem működik.
2018. júl. 25. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, majd milyen BA leszel, mennyire vagy talpraesett, mennyire kérdezel dolgokat, stb.


Páromék BA-ja egy kontár, gyakorlatilag nem ad nekik infókat (nem is kér), vagy hibásan, rosszul specifikálva, stb.

Már falnak mennek tőle, hogy sokszor a hülye nő miatt kell duplán dolgozniuk.

2018. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

BA intern viszonylag ritka, mert BAnak már kell hogy legyen rálátása a businessre....

Általánosságban ha a trainee szóra keresel Linkedinen akkor is kidob intern pozikat (lehet nem most, de szeptemberben tuti). Vagy ott lesz a HVG állásbörze is.

2018. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt észrevettem, hogy elég ritka. Azért kérdezem, hogy esetleg milyen intern pozíciók vannak, amik hasonlóak, és relevánsnak tekinthető lesz majd, ha én juniorként jelentkezek valahova. Mert intern pozi alig van, de úgy látom legtöbb helyen már juniorként elvárnak valamennyi tapasztalatot...
2018. júl. 25. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, jó hely. Ez már egy nagyon jó alapot fog adni, ha utána más helyekre mennél BA-ra. Nekem barátnőm dolgozik itt, ő is internként kezdte, menni akart utána máshova, de annyira megtetszett neki, hogy maradt. Sok a pénz és sokat utaznak.


Intern pozik diákszövetkezeteknél is vannak, csak be kell regisztrálni hozzájuk. MŰISZ és Mind-Diák ahol egészen sok gazdaságis pozi is van.

2018. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Arról még esetleg valamilyen információ, hogy miket sajátítsak el a jelentkezéshez?


Illetve tudom többedleges szempont, de intern fizetésekről esetleg valamilyen infó a cégnél?

2018. júl. 26. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A jelentkezés során egyébként internnel is vagy 4-5 tesztet töltenek ki. Mind logikai, hasonlítanak az IQ teszthez. Illetve kell jó angol nyelvtudás.


Fizu 2 éve br. 1200/óra volt nálunk internként.

2018. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!