Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 180 olyan jó fizetésnek...

Bruttó 180 olyan jó fizetésnek számít szakképzett munkakörben miközben kevesebbet nem is adhatna?

Figyelt kérdés

A munkáltató miért van úgy elszállva magától mert 180 bruttót ad? Szakképzett munkakörben ennél kevesebbet nem is adhat jogszerű keretek között.

Arról nem is beszélve hogy alig van emberük, tehát úgy tűnik az álláskeresők marhára nem kapkodnak a „szuperjó“ ajánlat után.


2018. júl. 31. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Talál ennyiért is embert, meg legalább úgy veszi fel hogy tényleg kell a szakma. Örülj a fizetésének és élvezd a pénzed Balázska.
2018. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem számít jó fizetésnek. Ez van, örülj, hogy nem a munkakört fokozza le, mert akkor már nem is kell szakképesítés és elég minimálbért adnia. Sok helyen ezt csinálták, emelés helyett a munkaköröket vatiálták át.
2018. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ismerősöm nyomdában volt gépmester. Megtették velük azt hogy átminősítették őket gépmestert könyvkötőt mindenkit nyomdai kisegítőnek. És ugrott a szakmunkás bér.

Eredmény: 1 hónap alatt kicserélődött a teljes gárda. De a nyomda azóta is vígan működik.

2018. júl. 31. 11:36
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor még? Én még kevesebbet fizetnek úgyis lesz ember aki megcsinált, simán lenyomata volnaolyan 140 bruttora, akkor is megcsinalnad
2018. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

" akkor is megcsinalnad"


????

nem mentem oda. Állásajánlat volt, köszöntem és eljöttem.

2018. júl. 31. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De ezt már megkérdezted az elmúlt 2 hónapban ötször. Miért ?
2018. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Frusztrált
2018. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Örülj neki, már csak 5 hónap és bruttó ~200-ra emelkedik a szakmin.
2018. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Örülj neki, már csak 5 hónap és bruttó ~200-ra emelkedik a szakmin."


Marha jó, mivel épp most lett kifejtve h a munkáltatóm egy tollvonással kijátszhatja . Átminősít segédmunkásnak és máris meg se kell adni.

Vagy áttesz papíron 6 órába de ugyanúgy 8-at dolgoztat és máris csak 6ra fizeti ki az emeltet = még annyit se ad mint eddig.

2018. júl. 31. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyu, neked ez jut, örülj neki, hogy ennyid van, most nem fog mindenki fél millákat keresni
2018. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!