Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kecskeméti mercedes gyárban...

Otis2 kérdése:

A kecskeméti mercedes gyárban milyen a összeszerelői munka? nem rég hívtak oda de nem tudom hogy milyenek a körülmények ott, olvastam pozitívat de leginkább negatív volt ezért kérem a segítségetek.3 műszakos egész jó a fizetés csak még 1.5 óra az út

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 16:53
 1/8 anonim válasza:
Én két napja adtam be, jött is email de azóta sem hívtak. Remélem minél hamarabb hívnak, a köröm biztosan nem akadály. 22. Nekem egy óra az út kb, kedves kérdező te honnan jönnél?
2018. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
*korom
2018. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én Szegedről
2018. aug. 3. 14:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem az úttal van gond mert 4 óra lesz oda vissza mire otthonról a munkába illetve fordítva érek úgy meg 12 órára jön ki a dolog :/
2018. aug. 3. 14:38
 5/8 anonim válasza:
Azt én egy kicsit soknak találom, mindenképp számold bele hogy ennyit elvesz az életedből amit nem kapsz vissza. Nekem egy óra, ami szerintem határeset. Bár Szegeden csak van más meló. Mennyi idő után hívtak fel? Engem sajnos azóta sem. Lehet az a baj, hogy nullá tapasztalatom van..
2018. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem is jelentkeztem, a profession.hu-ra töltöttem fel az önéletrajzom ott találtak rám
2018. aug. 5. 09:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is nulla pályakezdő vagyok
2018. aug. 5. 09:27
 8/8 anonim válasza:
Akkor végképp nem értem..
2018. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!