Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki gyakornoki állásokhoz...

Banki gyakornoki állásokhoz milyen fizetés tartozik?

Figyelt kérdés
Most látom, hogy sok banki gyakornoki álláslehetőség van, a pályakezdőknek, de ehhez mint friss diplomásnak milyen fizetést kínálnak?

2018. aug. 1. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Többnyire minimálbért. Ezt már egyetem mellett érdemes lett volna elkezdeni, mert ha okos vagy, akkor többnyire megkínálnak egy rendes állással mire végzel.
2018. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, a létező legkevesebbet. Minimálbért, vagy még annyit sem. Cserébe napi 8 órában tolhatod az ipart, és nem csak kávét kell főzni.
2018. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az infót, most még csinálom a fősulit levelezőn, első éves vagyok, szóval pont azért is írtam mert már előre szeretném felderíteni a terepet


Ha ilyen keveset fizetnek akkor egyáltalán ki akarja / tudja ezt csinálni? Minimál bér? Hát az se fősuli alatt, se után nem elég...?

2018. aug. 3. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3

Ez egy lehetőség arra, hogy tanulj. Ha ügyes vagy, akkor meg lehetőség arra, hogy állásod legyen suli után.

Amikor odamész gyakornoknak, nem tudnak semmire sem használni, hiszen buta vagy még, nem értesz a bankszakmához. Az is jó, hogy egyáltalán fizetnek valamit.


Ez egy befektetés a jövőbe, mindkét fél részéről.

2018. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy novel beszeltem amikor bankszamlat nyitottam en 2 ev tapasztalattal 400k nettot keresek info/bp, 20 on eve dolgozik ott 280 korul keres.
2018. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A banki gyakornokság a lehető legrosszabb ha csak nem bankban akarsz elhelyezkedni.


Azt most el is engedem hogy mennyire taposós és feszült. Az ilyen környezetből hozzánk kerülő embereknek a legfontosabb skilljük az hogy feltudnak öltözni és tempósak a többit már mi adjuk át.


ERP rendszert még nem láttak (Oracle, SAP, JD Edwards stb), reportozás és pivotozás nem megy, nyelveket azt leginkább csak értik mert nem kellett használni stb.


Pénzügyes végzettséggel (BA) és minimális nyelvismerettel 350,000-től indulnak a fizuk, gondolom bankokban sincs másképp.

2018. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a pénzügy a második diplomám lesz, és az első is gazdasági BA diploma, angol és német nyelvből megvannak a felsőfokú vizsgáim, melyeket külföldön angol és német nyelvterületen szereztem. Ezekkel a paraméterekkel banki területen mit ajánlanátok?
2018. aug. 23. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!