Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjon egy pályakezdő...

Mit írjon egy pályakezdő programozó az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

Láttam egy álláshírdetést ahova kezdő js fejlesztőt keresnek, Vue.js, Node pedig "előnyt" jelent. Bele van írva, hogy diákokat is felvesznek, így tökéletes lenne amíg tanulok. Leírtak alapján nekem nem tűnik túl bonyolultnak, de attól szeretnék valami épkézláb önéletrajzot írni.


Referencia munkát most csinálom (Vue.js-es webshop Node backend-el), de tapasztalathoz mit írjak, ha még nem dolgoztam? Felsoroljam esetleg azokat a dolgokat amikkel már foglalkoztam, vagy irreleváns oda írni teljesen más dolgokat? pl:

Android alkalmazás fejlesztés java/kotlin,

libgdx,

unity,

...

stb.


Na meg a hobbiprojectek? Jelöljem meg azokat is?


Elég sokat tanultam online kurzusokon is: Netacademia, Udemy, vagy az egyik kedvencem az Udacity. Ezeket miként írjam bele? Na meg persze az ezek alatt készült kurzusprojecteket.


2018. aug. 3. 21:20
 1/4 anonim válasza:
48%

Azt, hogy ő a holnap Billy Gates-e, Zuckerberg-je és Alan Turingja egy személyben.


Ha csak a harmadát elhiszik, már nyert a bolton.

2018. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha kezdő pozira jelentkezel, akkor nyugodtan írd be a hobbi projectet, sőt!



Én nagyra szoktam értékelni, ha a junior/gyakornok pozícióba jelentkezőről kiderül, hogy van szakmai érdeklődése, hogy egy kicsit geek, és hajlandó leülni a gép elé, nem csak letolta a sulit, mert azt mondták neki, hogy a programozás jól fizet, most meg várja a fél millás fizetést.


Az első munkahelyed után meg ezeket szépen ki lehet vezetni az életrajzból.

2018. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindent írj le amit csináltál, ha nincs professzionális szakmai tapasztalatod, akkor azt nem kell.


vue.js: Shiwához mész?

2018. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hobbiprojecteket rakd fel githubra, és a github profilod linkjét tedd bele az önéletrajzodba. Nem fogja mindenki megnézni, de aki mégis, annál nagy plusszpont lehet, ha tényleg jók, amiket csináltál.
2018. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!