Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországi diplomával...

Magyarországi diplomával Távol-nyugaton dolgozni lehetséges?

Figyelt kérdés

Igen tudom, fura. De mondhati ez álmom, talán mióta az eszemet tudom, olyan helyen dolgozni, ahol a jövőt képviseli az ember. A kérdésem tehát: ha lediplomázok, akár mérnöki szakon, akár informatika területén, angolt megtanulni anyanyelvi szinten, lenne-e esélyem bekerülni a NASA-hoz vagy akár a SpaceX-hez? A SpaceX-t valahogy esélyesebbnek tartom, de nem tudom. A kérdésem teljesen komoly!


[link]


[link]



2018. aug. 8. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Friss diplomával, tapasztalat nélkül?

Nem.

Max ha valami olyan tudományos értekezést írsz, publikálsz valahol, amit ha elolvasnak, akkor azt mondják, hogy ez az ember kell nekünk...

2018. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezekre a helyekre szinte csak "senior" poziciokat hirdetnek meg ami legalabb 10 ev tapasztalatot jelent.
2018. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
SpaceX-nél kimondottan tetszik a bejutás, hovatartozás, vallástól függetlenül csinálják ezt, plusz ráadásul az ITAR rendszeren keresztül állampolgárság nélkül is dolgozhatsz, de ennek pontosan még nem néztem utána. Ez a új pozíció nem tartalmaz "senior" szintet, itt csak erős ismeretekkel kell számolni, és 2+ év szükséges.
2018. aug. 8. 20:47
 4/8 A kérdező kommentje:
2018. aug. 8. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg aztán kiderül.
2018. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elvarasoknal lehet csak 2 ev tapasztalatot ker de amit meg mellette felsorolt az tobb evnyi relevans munka mellett lehet csak megszerezni.


Illetve amerikai allampolgarnak kell lenned azt ugye mar nem olvastad el:

"To conform to U.S. Government space technology export regulations, including the International Traffic in Arms Regulations (ITAR) you must be a U.S. citizen, lawful permanent resident of the U.S., protected individual as defined by 8 U.S.C. 1324b(a)(3), or eligible to obtain the required authorizations from the U.S. Department of State. Learn more about the ITAR here.

"

2018. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ITAR pont erre van kifejlesztve, csakis allampolgarsaggal lehet jelentkezni.
2018. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarb papírok (az orvosi egyetemeket kivéve) nem

sokat érnek nyugaton.

2018. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!