Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gimnáziumi kollégium mellett...

Gimnáziumi kollégium mellett pénzkeresési lehetőség?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok. Kollégiumban vagyok vasárnap estétől péntek délutánig.

Szabadidőm a koliban is van, de annyi kimenőm nincs, hogy rendes munkát tudjak vállalni. Ezen kívül péntek estétől vasárnap délutánig tudnék dolgozni.

Szeretnék pénzt keresni év közben is, de nem tudom, ilyen körülmények között milyen lehetőségeim vannak.

16/L



2018. aug. 12. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Árufeltöltő. Keress egy diákszövetkezetet, mondd el, mikor érsz rá és ők keresnek neked munkát.

Igazából 18 év felett lesz jobb esélyed rá, 16 és 18 között kicsit nehezebb, mert fiatalkorúként több pihenőt kell adjon a munkáltató, nem dolgozhatsz éjszaka, stb., de egy próbát megér.

2018. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!