Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Epilepsziásan lehetek orvos?

Epilepsziásan lehetek orvos?

Figyelt kérdés

2 és fél éve derült ki az epilepsziám. Azóta gyógyszert szedek és teljesen rohammentes vagyok. Mindenki meglepődik amikor elmondom, hogy beteg vagyok, mert tényleg semmit nem lehet érzékelni az epiből. Kiskorom óta orvos szeretnék lenni és nagyon elkeseredett vagyok, hogy lehet hogy egy olyan dolog miatt nem teljesülhet az álmom, amiről nem tehetek és amivel nem tudok mit kezdeni.

16/L



2018. aug. 12. 16:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Eltitkolni semmiképp nem szeretném ezt a dolgot..szóval ha nem,akkor megértem. Csak tényleg úgy érzem hogy ez nem gátolna meg abban hogy a legjobb tudásom szerint végezzem a munkámat.
2018. szept. 3. 15:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Végül azóta hogy van az epilepsziád? Volt azóta rohamod?

F

2019. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem volt azóta rohamom, de egyértelmű választ még mindig nem sikerült kapnom egyik egyetemtől sem :(
2019. dec. 31. 08:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos elég gonosz dolog ez az epilepszia. Mindent is elég nagy szívás elérni, ha ebben szenvedsz.

...

Akkor a neurológusodat kérdezd meg, hogy ő mit gondol, kérj tőle egy szakvéleményt, valami papírt. Szerintem segíteni fog.

2019. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Szia kérdező!


Na sikerült bejutni az orvosira? :)

2020. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!