Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nézik le az EMO-kat?...

Miért nézik le az EMO-kat? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves emo srác vagyok de nem is az a nagyon emo hanem épphogy... (fekete pólók, csőgatya, fekete cipő, láncok, piercingek) Ma be mentem egy orvosi rendelőbe a lábam miatt, az orvos végig nézett rajtam és egy pillanatra el mosolyodott. Szóval nem értem miért nèzik le az emo-kat. Mert ameddig nem voltam emo addig semmi baja nem volt velem, komolyan vett stb.

2016. aug. 22. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért nézik le az emókat mert az állatok kategóriába írtak egy nem oda illő kérdést.
2016. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 acelsziv ***** válasza:
61%
1: Biztos nem illik ide? Lompos, fekete, szemébe lóg a fejszőre és lógatja a fejét. Ezek mind ráillenek egy pulikutyára is.
2016. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább hörcsögöt, esetleg fehér egeret.
2016. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Ezen az állat kategórián én is jót röhögtem :) Kedves kérdező, az hogy az orvos mosolygott egyet egy 35 kilós varjúnak öltözött kis szívószál gyereken, az teljesen normális. Egyébként vannak még emósok? Én meg azt hittem, már az utolsó is megöngyilkolta magát :D
2016. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Kisemlősök :D Kész, kiégtem.
2016. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Senki nem néz ke senkit, az orvos pont lecarja h mi van rajtad. Negyed annyit nem foglalkoznak veled meg a "stílusoddal" mint amennyit te foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad.

Ami megmosolyognivaló az az, hogy tizenéves pasi létedre ahelyett, hogy férfiasodnál úgy nézel ki mint egy tinipi....csa, ezért senki nem tudja eldönteni rólad, hogy milyen nemű vagy. :D

2016. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
27%
Nem néznek le, szerintem szimplán fura nekik hogy valaki más mint a többi, ők általános, unalmas emberek. Legalább te MÁS vagy, nem olyan uncsi mint a többi átlagos ember. :)
2016. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Szóval más azért, mert úgy öltözködik, mint másik 5 millió ember?
2016. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, az nem uncsi ha más diktálja neki a "divatot" és nincs saját stílusa. :D ugyanolyan átlagos mint az, aki azt veszi meg ami tetszik neki, és nem egy "stílus" szabja meg, hogy mit vehet fel. :D
2016. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Butuskák :D Az Emo már rég nem divat, max egy szubkultúra és stílus. szóval ez az érv elbukott :D
2016. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!