Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Maradjak az építőiparba...

Maradjak az építőiparba segédmunkásnak vs menjek gyárba?

Figyelt kérdés

Építőipar segédmunkás reggel kezdek 7-től 16 óráig, de néha 17-18- órakor érek haza vagy 20 órakor érek haza, aktul füg milyen messze dolgozok, vagy néha hetelés de az idén nincs.


Építőipar:

Hegedűs és Schmidt KFT.

150 ezret keresek


Gyár:

Tolnatext BT.

110 ezret keresnék, de ha túl órázok akkor többet kapok, sose szerettem túlórázni. 3 Műszak van.


Csütörtökön mehetek a gyárba orvosi stb.


De nem tudom melyiket válasszam, nem tudom el vállaljam vagy maradjak építőiparba.

Egész hétvégén gondolkodtam de nem jutottam egyről a kettőre.



2018. aug. 13. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

"Egész hétvégén gondolkodtam de nem jutottam egyről a kettőre."


Tudjuk, már vagy 20szor megkérdezted ugyanezt :D

2018. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20x biztos nem kérdezem meg, ne beszélj hülyeséget.
2018. aug. 13. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Férjemnek pont múlt héten szólt a barátja, hogy építőiparba keresnek segédmunkást. A fizetés legalja 15.000 Ft/ nap, ha írni olvasni tud, akkor a 25.000-t is megkapja... (nem ment, mert van munkája)


Szóval nem tudom, hol dolgozol, de nagyon rosszul fizetnek...


Ne a pálya változtatáson gondolkozz, hanem a helyváltoztatáson...

Persze, ha egy talicska téglát arrébb tudsz tolni.

2018. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy arrébb tudok tolni, nem 1x csináltam már.

Véstem már falat is.

150 Ezer azért jó fizetés.

A gyárba 120 kapnék persze teljesíteni is kell, egyik haverom mondta az a csomagoló sz..r óda ne menjek, ő felmondott és Paksra költözött ott meg kapja 160-170 ezret.


Egyik haverom meg ki akar csalni külföldre hozzá, szalagra kell felpakolni, de egyenlőre sok pénz kell hozzá hogy ki jussak.

2018. aug. 13. 15:42
 5/11 A kérdező kommentje:

3 "Szóval nem tudom, hol dolgozol, de nagyon rosszul fizetnek..."


Hegedűs és Schmidt KFT.

2018. aug. 13. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Tökmindegy, miért csinálnak ebből ekkora ügyet a biorobotok?:D Ígyis úgyis párizsis zsemle lesz a hónap végén munkásfelessel.
2018. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy haveromnak mentem segíteni 1 hetet, mert benyalt egy munkát, mert az embere lelépett, napi 20 ezert adott 8 órára ha 10 voltunk 25-t adott. Falat véstem neki, meg sittet húztam össze, gipszet kevertem, csőveket raktam be.


Én 5 nap alatt közel 110 ezer körül kerestem. Szóval nehezen hiszem, hogy 150 ezer jó fizetés lenne. Főleg, hogy napi 20 ezerét nem talált embert.


A Kőművesnek valami agybajos gyerek segített, kb 6 általánosa volt, ő kapott napi 10 ezert.

Egy másik barátom Hevesben csinál melókat napi 15 ezerét nem kap embert.


Mondjuk úgy, hogy a dupláját is kérhetnéd, még akkor is jól járna veled a cég.

2018. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent 160 a norma?
2018. aug. 13. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:

7#

Hivatalosan kaptál ennyit?


Mondjuk őszintén kétlem, de feketén tényleg lehet keresni (bár helyfüggő), ha ilyen jól keresnék lehet folyamatos feketén lennék mert ez bizony min. 400 ezer kézbe ami nem rossz, ebből befizetnék a kb 8E tb-t és csókol anyád boris...:D

Sajnos felén is hasonló összegek vannak mint a kérdezőnél (Szolnok)

2018. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress másik melót, válts várost vagy akár országot. Manapság tiszta aranybánya az építőipar.
2018. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!