Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Duci lány is lehet erotikus...

Duci lány is lehet erotikus masszőz?

Figyelt kérdés

Ne a 160 cm/110kg-ra kell gondolni.

Picit a van mit fogni kategórián túl.

Keresgéltem a neten, de kimondottan molett nőket nem nagyon láttam. Valószínű, mert nincs rá igény?



2018. aug. 15. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de jóval kevésbé lesz népszerű, mint a vékony lányok.
2018. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Hehehe. Magyarlanyok.neten szoktam látni, hogy a ducik gumi nélkül is vállalják az aktust, hogy fellendítsék a forgalmat. Durva mi? Ennyi igény van kövér nőkre...
2018. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%

Én bevállanám. Nagyon bejönnek a molett nők.

26/F

2018. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
fogyj le
2018. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül rosszlányokon a masszázs kategóriában kik hirdetik magukat
2018. aug. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Ez már rohadtul nem a molettkategória.
2018. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez butaság!

Sokan szeretik a telt vagy dagi lányokat, főleg ha szép arcuk van! Én pl nem mennék egy bombázó miss Pussyhoz, aki el van ájulva magától. ( ENGEM IDEGESÍTENEK)

Továbbá egyszer beszéltem egy szalon tulajával és ő mondta hogy a férfiak sokkal szívesebben visznek el egy átlagos, kedves lányt mint egy fullosat, mert nincs önbizalmuk és félnek hogy annak nem felelnek meg.) holott ennek fordítva kell lennie, de a palik már csak ilyen hülyék)



Szerintem nem a kinézet a lényeg annyira.

Inkább az hogy mit tudsz nyújtani. (most nem a kukacra gondolok)


Ami szerintem fontos :


-Légy kedves! Kutya nem kíváncsi egy flegma, míz nőre. ( az valószínűleg van otthon is 😊)


-légy érzéki!


Nagyon fontos! Az már nem menő hogy kirángatjuk gyorsan a brét, azt hagy menjen! A férfiak is vágynak a finom, játékos érintésre!!!


-Maradj csöndben! Halálom amikor a masszőz végigpofázza az egészet. Ha beszélgetni akarok atnegyek egy haveromhoz és viszek sört. Kit érdekelnek a gyerekei, az új medicina tudománya, a hülye világnézete?

Lazulni akarok, behunyt szemmel, halk zene mellett élvezni a kényeztetést! Ha dumálni akar azt észreveszed úgyis, de szerintem jobb olyankor is inkább kérdezni és hekyeselni amikor kifejti hogy ő milyen állati okos, hány vallakozása, milyen autója van.


Szerintem ezek ezerszer fontosabb dolgok annál mint hogy van- e rajtad plusz 10 kg vagy nincs.


Ha van még kérdésed írj privátban! 😊

2018. okt. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
29%
Az hogy valaki k**rva lehessen sosem volt a testsúly függvénye...
2018. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
negró bordell
2019. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!