Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A maszek cégek fizetnek...

A maszek cégek fizetnek jobban, vagy az állami?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 05:53
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
A maszek többet ígér(het), az állami az időben fizet.
2018. aug. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Az állami.

Egyetlen, 5 misit kereső miniszter sem maszek cég alkalmazottja!

2018. aug. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ kinek? A portásnak? Vagy a főmérnöknek?
2018. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Einmoment válasza:
A nagy különbség szerintem az, hogy amíg a maszek többet ad de kevesebbel jelent, mert elcsalja az adókat és még rengeteg mindent, addig egy állami cég kifizet mindent utánad normálisan. Általában jobbak a fizetés melletti juttatások is az állami cégnél, de ami szerintem a legfontosabb az az, hogy ha csak magaddal és a munkáddal törődsz akkor bizonyos helyeken nyugdíjas jól fizető állásod lehet.
2018. aug. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Meton ***** válasza:
45%

Az állami cégek korektek, legalábbis mindig megmagyarázzák, miért csökkentik a fizud, te meg elhiszed. Jellemző, hogy alig van pénzük és ott csökkentik a költségvetést, ahol tudják, vagyis a munkavállalók fizujánál. Ha van más bevételed, hobbinak, alibimunkának ideális.


A kiscégek általában felejtősek. Azt állítják, hogy azért fizet kevesebb adót, hogy többet tudjon neked fizetni, így elhiteti veled, hogy amúgy jól fizet, de ez soha nem igaz. Küzdenek a túlélésért. Megszakadhatsz, akkor se mész semmire.


A multikat kell keresni. Korrektül fizetnek és sokat. Persze a melóbn is a maximumot várják, de pontosan tudják, mire vagy képes, nem szakítanak meg. Viszont garantáltan elfáradsz a nap végére. Te választasz, kevés pénzért jobb keveset dolgozni, vagy sok pénzért sokat. Vagy lehet kevés pénzért sokat is dolgozni, nálunk a legtöbb munka ilyen.

2018. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fefino válasza:
71%
Évekig dolgoztam vállalkozóknál ott vernek át ahol tudnak.Nem korrektek,tisztelet a kivételnek de az kevés olyan mint a Yeti mindenki beszél róla de senki sem látta.Most egy multinál dolgozom és érezni lehet a különbséget,megkövetelik a jó és pontos munkát de honorálják is.
2018. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Külföldi cég magyar leányvállalata. Korrektek, és a magyar viszonyokhoz képest jól fizetnek.

Például, orvosi műszer gyártás, programozó, matematikusi végzettséggel, rögtön az egyetem után a kezdő fizetés 470000. Fél év után 650000, két év után 830000, 5 év után 1,1 millió.

2018. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Forduljon fel minden tisztességtelen maszek aki szürkén dolgoztat és nem fizeti ki az embereit, én azt mondom.
2021. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!