Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyi pénzből...

Budapesten mennyi pénzből lehet megélni?

Figyelt kérdés
330ezer nettó, abból mennyit tudnák félre rakni?

2018. aug. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha van saját tulajdonu lakásod akkor elég jól. Sokan a feléből élnek.
2018. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy garzon átlagban 130+rezsi. Persze lehet kevesebb, de nem sokkal. Minden másnak annyi az ára mint akárhol máshol. Az intersparban itt sem dragabbak a dolgok mint pl Szegeden. Annyit teszel félre amennyit nem költesz el. Ha minden nap éttermekben eszel és minden hétvégén shoppingolsz akkor semennyit. Ha visszafogottabban élsz akkor akár 100at is.
2018. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti 10 éve épült garzon bérleti díja 100 ezer + rezsi. Régiek 80 ezertől indulnak. Tehát a lakás 110-130 havonta. Szobát bérelsz az olcsóbb. Minden más olcsóbb vagy ugyanannyi mint vidéken.


100-150-et is félre tudsz rakni.

2018. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh! Köszi szépen nektek az infót! :)
2018. aug. 18. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Haaaat nem vagyok benne biztos, hogy 80tól indulnak lakások. Az szerintem vagy nagyon putri vagy nagyon rossz helyen van. Persze előfordulhat. Meg az is szamit, hogy kell-e szamla vagy nem. Mert szamlasat nehez találni (nekem sajnos az kellett) mivel senki sem hajlando adózni (ezzel nem foglalkozik a NAV, de ha egy csoki után nem adnak szamlat akkor bezaratjak a boltot kb). Jó mondjuk én a lehető legrosszabb idoben kerestem (augusztus-szeptember) lehet ha nem annyira csúcsidő akkor jobb a helyzet.
2018. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mert szamlasat nehez találni (nekem sajnos az kellett) mivel senki sem hajlando adózni"



Ezzel sokan tévedésben vannak, ezek szerint te is. Nem kell számlát adni ahhoz, hogy legális legyen az albi.

2019. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!