Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gyárban minőségellenőrk...

Milyen gyárban minőségellenőrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, minőségellenőrként egész jó a gyári munka.Érettségim és technikusi végzettségem van.Jelenleg vendéglátásban melozok, de már úgy gondolom, ha ennyit tanultam, akkor hasznosíthatnám valahol az érettségit, illetve a technikusi végzettségem.Gyárban meg ugye van előrelépési lehetőség.Mik a tapasztalatok, vélemények?:)

2018. aug. 18. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam minőségellenorkent gyárban 4 műszakban nettó 130 ezer ft-ért. Nem csinálnám újra mert a felelősség nagy minden hibát nekem kellett észrevenni majd szólni a cigány gépkezelőnek hogy ez így nem jó. Stb.
2018. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,Nyilván más cég más feladat.Mindenhol eltérnek a melók.Az se mind1 mit, hogyan kell ellenőrizni.De én azt hallottam, 200ezret lehet keresni minőségellenőrként :)
2018. aug. 18. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én dolgoztam gyárban, de az előrelépési lehetőségek (már ha egyáltalán voltak) "nevetségesek" voltak.


Ehhez képest az előző melómnál 2 hónap után kiemeltek kis vezetővé...

2018. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.De gyárban lehet az ember műszakvezető, csoportvezető stb.Én úgy gondolom, az szidja a gyárakat akinek 8 általánosa van, és beteszik szalag mellé összeszerelni(nem lenézésképpen írtam, hisz a munka az nem szégyen).Jó, az tényleg nem könnyű munka az biztos.De azért egy érettségivel, technikusival szerintem lehet jobb melót is találni gyárban.
2018. aug. 18. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló voltam.


Attól függ, milyen gyárba mész, és milyen poziba igen.

Viszont azt megjegyezném, hogy ahol én dolgoztam, általános volt, hogy keveset fizetett az ott dolgozóknak a vállalat, legyen az szalagmunkás vagy mérnök. Mérnökök más helyen kb 2 kilóval többet kerestek, mint ott.


Szóval majd elmész, és megtapasztalod a bőrödön, hogy tetszik-e. Volt olyan is, hogy valaki érettségivel és diplomával volt szalag mellett szerelő...

2018. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm korrekt válasz volt.Én is így gondolom, saját maga tudja ki tapasztalni az ember a dolgokat:)
2018. aug. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!