Gyár vagy nyomda?

Figyelt kérdés

Elmentem a régi munkahelyemről ami egy kis műanyagüzem volt.Átmentem a cba-ba,azt hittem jobb lesz,de megszakadok és hiányoznak a szabad hétvégéim.Érettségim van azzal sok helyre nem kellek,két lehetőségem maradt.Vissza a gyárba ahol megmonddták h visszavárnak (3 és fél évig voltam ott) vagy elmenjek egy nyomdába dolgozni? Rosszabb egy nyomda mint egy üzem?

vagy szégyen visszamenni ilyen rövid idő után egy gyárba mintha nem menne más munka?



2018. aug. 20. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Vácon?
2018. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nyomdában dolgozom, mert a szakmám könyvkötő.

De régen dolgoztam gyárban is. Nyomdában sokszor hétvégén is kell dolgozni, és nagyon sokszor gyors hajtás van, mert időre kell dolgozni. Én azt mondom, hogy ha jól érezted magad a régi helyen ahol 3 és fél évig dolgoztál, akkor menj oda vissza.

2018. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha normálisan jöttél el - márpedig úgy tűnik, igen - és azt mondták, hogy visszavárnak, akkor nem gond visszamenni a gyárba.


A nyomdánál vannak határidős munkák, olyankor tényleg hajtás van, ahogy az előttem szóló is írta - könnyen lehet, hogy ott se nagyon lenne hétvégéd.

Aztán meg, ha esetleg nincs munka, akkor leállás - jó esetben fizetéssel, rossz esetben fizetés nélkül.

Szóval én a gyárra szavazok :-)

2018. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is dolgoztam egy cégnél amit szerettem sajnos nem volt hely,ezért keresnem kellett mást és elmentem egy nyomdába,senkinek nem ajánlom,nagyon gané,magad után te takarítasz még takarító sincs,pörögni kell én 8 órába szinte végig álltam ez egy ami jó volt benne hogy sok szünet volt,társaság,kb mint a kutyával úgy beszéltek egymásról,mindenféle drogos,alkesz is megtalálható volt,sőt leginkább olyan lepusztúlt emberek voltak ott. Körülmények egy nagy nulla volt. Nagyon megbántam hogy nem hamarabb kezdtem elmenni a volt cégemhez,én maradnék a helyedben.
2023. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!