Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rákérdezhetek a fizetésemre?...

Rákérdezhetek a fizetésemre? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Elmentem egy ceghez probanapra ahol mar tudom a fizetesem meg minden. Es teljesen ugy kezeltek mint aki mar ott fog dolgozni. De en holnap negyek egy masik helyre. Interjunak nem mondanam csak ra irtam hogy aktualis e a munkahirdetes es valaszoltak h menjek be. De ott rakerdezhetek a fizumra? Megis ha ketto kozott kell dontenem akkor az is szamit hogy mennyit kapok. De sokan azt mondjak h nem szerencses.

Mi legyen?



2018. aug. 22. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Rákérdezni nem kell. Konkrétan interjúra hívtak be, ahol megfogják kérdezni a bérigényedet. Ott én a helyedben mondanék egy olyan sávot, aminek az alsó határa a másik helyen kapott fizetés, a felső határa pedig erre plussz 10-15-20%. Aztán majd lesz ami lesz. Egyből nem fog kiderülni hogy felvettek-e, így kockázatot kell vállalnod. Szerintem ha neked kell rátérni, akkor az több szempontból sem jó.
2018. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!