Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van lehetőségem korrigálni a...

Van lehetőségem korrigálni a fizetési igényemet?

Figyelt kérdés

Közvetlen megkeresett egy nagy multinacionális vállalat recruiter-e, egy álláslehetőség kapcsán. A telefonos beszélgetésünk során, rákérdezett a bérigényemre.

Bruttó 100 ezer forintos sávot adtam meg. Közben rádöbbentem, hogy lehet, hogy ez komolytalannak hangzott és arra is rájöttem, hogy az alsó határt is feltornázhattam volna egy egészségesebb számra. Kérdésem, hogy szerintetek adódik-e még lehetőségem a kiválasztási folyamat során korrigálni bérigényemet, vagy fel fogják-e tenni még nekem ezt a kérdést esetleg a személyes interjún? Időközben már rájöttem, hogy ha adódna lehetőség akkor már a korábban említett bársávon belül egy konkrét összeget mondanék. Félek, hogy csak a minimumot lennének hajlandóak megadni a rosszul meggondolt bérsávomból.



2018. aug. 24. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Bruttó százezer az udvari takarítónak is szűkös. Jó összeget írtál most?
2018. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, bruttó 100 ezer forintos sávot adtam meg.

(Alsó érték X, felső érték X+100ezer)

2018. aug. 24. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Mondd azt, hogy már a nyugati mentalitással rendelkezel, bocs ha félreérthető voltál, de te heti fizura gondoltál. :-)
2018. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:-)
2018. aug. 24. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem probléma. Másrészt meg amikor ténylegesen leülsz a céggel egyeztetni, akkor rákérdeznek újra az igényre.
2018. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben bízom, hogy a telefonon felmérés során csak arra kíváncsiak, hogy mennyire rugaszkodik el az én bérigényem attól amennyiért ezt a munkát ők tudnák kínálni.
2018. aug. 24. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán korrigálhatsz a face to face interviewn. A telefonos az arra van hogy kiderüljön keresel-e még és nem vagy-e féleszű.
2018. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!