Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Utólag, hogyan lehetne a...

Utólag, hogyan lehetne a béremet korrigálni?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy a kollégáim között én keresek a legrosszabbul, pontosabban bruttó 20 ezerrel kevesebbet kapok, mint ők.


Az okát én is tudom, amikor ide felvettek, sajnos rosszul lőttem be a bérigényt.

Évente van értékelés, akkor emelnek rajta mindig, de az enyém kicsit mélyebbről indul, mint a többieké.


A kolléga, aki mondta mennyi az övé, ugyanolyan diplomával ,nagyon hasonló tapasztalatokkal rendelkezik, mint én, nem tartom fairnek, hogy ő többet kap.


Hogyan lehetne ezt kijavítani?



Sajnos hallgattam a sok hülyére, akik szerint "nem szabad nagy bérigényt mondani", márpedig szabad és kell is, mert úgy járnak, mint én.


2018. máj. 10. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg mennyit keresel?
2018. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bruttó 390.
2018. máj. 10. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lesznek ott nagyobb különbségek is mint 20e. szerintem nem éri meg ezzel foglalkozni ha bruttó 180 lett volna akkor azt mondom oké de így azt, hogy nem éri meg. amúgy milyen munkakör?
2018. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pénzügyi terület.
2018. máj. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!