Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha utálok bejárni...

Mit tegyek ha utálok bejárni a munkahelyemre? (Kifejtes lent)

Figyelt kérdés
Meg kb 2-3 evig szeretnek itt dolgozni. (Ez az 5. Evem) A fizetesemmel elegedett vagyok es a hosszabb tavu terveim megvalositasa miatt nem szeretnek/tudok felmondani. Hogyan eljem tul a napjaimat, hogy ne legyen rossz kedvem es ne hozzam haza ezt magammal?

2018. aug. 26. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudasd magaddal miért vagy ott(amiket leirtal) . Ne számold az időt mert lassabban fog telni az idő. Gondolj rá, hogy, már ennyi időt kibirtál itt, akkor a maradékot is kibírod. Gondolj arra, hogy más helyen lehet rosszabb lenne, megint megismerni mindent és mindenkit.

Legyen a szemed előtt, hogy miért vagy ott, mi a célod vele.

Nekem is ez segít, enis utálom a munkahelyem, sőt a munkám is, de ezek segítenek.

2018. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik nap megy ez masik nap nem. Nagyon hullamzo es nem tudom stabilan ezt az allapotot fennrartani hiaba tudom, hogy mi a celom. Foleg ha meg valaki vagy valami felidegesit bent akkor meg teljesen vegem van es csak azt erzem, hogy osszeomlok es nem birom mar tovabb, de nem lephetek. :(
2018. aug. 26. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Magyarban mindenki így van a munkahelyével mint te. Nem látod a szomorú arcokat az utcán, buszon?
2018. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy idősotthonban dolgozom és minden nap örömmel megyek be. Bár a kollégák között van egy pár kretén aki nem oda való , de tudni kell kezelni. Pedig nem könnyű munka. 10 éve csinálom. kb.: még 15 évet szeretnék egyáltalán dolgozni.Meg kell határozni hogy mi a célod amit el akarsz érni azzal hogy itt dolgozol. A cél a túlélés.
2018. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elöbbi hozzászólásom folytatom. Ha nem szereted a munkád és már reggel a hátad közepére nem kívánod, az egy pokol lehet. Remélem nem emberekkel foglalkozol. Én ismerek ilyen nővért az otthonban. Sajnálom szegény lakóinkat akiket ő gondoz.
2018. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért utálod? Mert unalmas, nincs mit csinálni? Vagy más ok?


Előző helyemet szívből gyűlöltem az utolsó 1 évben. Muszáj volt ott maradni a lakásvásárlásunk és -hitelünk miatt.


Alig volt dolgom. Ami volt, azzal gyorsan végeztem.

Hobbimmal foglalkoztam a maradék időben, vagy szakirodalmat olvastam (irodai meló).


A főnököm is utáltam. Ő engem jobban (pedig az utolsó hétig mintadolgozó voltam - csak "kár" hogy nő, ő meg utálja a nőket). Megkeserítette az életem, semmit em hitt el nekem, mindent megkérdőjelezett, belekötött, lenézően beszélt hozzám.


Munkatársaim biorobotok voltak. Igyekeztem barátkozni, de.... nem ment velük. Pedig szuper szociális vagyok.


Enyhén depis lettem és oda lett a magabiztosságom ezek miatt. Gyűlöltem benn lenni, minden reggel mantráztam magamnak, hogy ezt a lakás miatt teszem... Öröm volt végre a felmondásom tölteni amikor tényleg nem kellett semmit csinálnom.

2018. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!