Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogos a rossz erzesem, miszeri...

Jogos a rossz erzesem, miszerint nem akarok 3.5 orat ingazni a munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok, osszel kell visszamennem a munkahelyemre, azota elkoltoztunk, igy 3.5 ora uzazassal jar az, hogy nap mint nap bejarjak melozni.

Szerintetek is hosszu kisgyerek mellol?


2018. júl. 28. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, de ezt nyilván végiggondoltad, amikor elköltöztél. Inkább keress a közelben másikat.
2018. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Keress a közelben munkát.

Egyébként én 8 órában dolgozom a hozzánk közeli városban, ami 25 km-re van tőlünk. A tömegközlekedést térítik, így buszhoz kell igazodnom, ami azt jelenti, hogy elindulok itthonról reggel fél 7-kor és negyed 6 után szoktam hazaérni. Évek óta dolgozom itt, 8 éves lesz a kisfiam. Nem a legjobb, de nem jelentett nálunk gondot, megoldjuk.

Viszont nálunk nincs máshol munkalehetőség, így örülök, hogy egyáltalán van hol dolgoznom.

2018. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell hivatkozni arra hogy mert gyerekkel vagyok. Mindenki szeretné élni az életét, kényelmesen, könnyedén. Megéri oda menni dolgozni , igazgató vagy, fejes, nagy beosztás, jó pénz, jó fizetés ? mertha nem, akkor keress közelebb.
2018. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem "érzés" kérdése, hanem a megvalósítástól függ!

Ha oda-vissza utazol naponta 3,5 órát (feltételeuem, ez nem az egyszeri út és még egyszer ennyi vissza), emellett doglozol 8-at, akkor jó esetben is reggel 6-kor elindulsz és legjobb esetben is este fél 6-ra érsz haza, ha nem kell az utazás miatt még várni.

Ezt még gyerek nélkül sincs értelme vállalni, kisgyerek mellett végképp nem - így nem is találkozol vele.

A helyedben nem keresnék a közelben valami munkahelyet, eszembe sem lenne ilyet vállalni.

2018. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ez szerintem is borzalmas, és én nem vállalnék be ilyen ingázást még gyerek nélkül sem, úgy meg pláne.


...a kérdés már csak az, hogy amikor elköltöztetek, ezt miért nem vettétek figyelembe?

2018. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem hasonló helyzetben vagyok, mint te csak én jelenleg még mobilis vagyok. Viszont ilyen albérlet árak mellett...


4:30-kor kelek, hogy 9-re beérjek dolgozni és este 8-kor érek haza. Ha kicsit matekozunk, kijön, hogy ha hazaesek és semmit nem csinálok, tudok aludni 8,5 órát. Ami a valóságban inkább 4 maximum 5 óra. Nem éppen jó helyzet, de idővel(ahogy tudok félretenni) csak megoldódik.


A kérdésre válaszolva pedig:

Szerintem mindegy, hogy kisgyerek mellől vagy sem, mindenképp hosszú.

2018. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Mármint várjál. 3.5 óra egy irány vagy oda-vissza?


Nekem 3 óra oda vissza. Nem jó de tűrhető

2018. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Jogos a rossz érzésed, mert amit így csinálnál, csinálnátok, EZ NEM ÉLET!!!


Én is ingáztam anno, pontosan tudom... és nem érte meg!

2018. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszi a valaszokat!

Szeeintem sem eri meg egyaltalan.

Nos eddig kozelben laktunk de uau ingaztam, most egy oroklott hazba koltoztunk ami meg messzebb van Bptol.

Ott fogom hagyni es atkeretem magam a kozelbe, mar ha a munkaltato belemegy. Ha nem, akkor a kozelben keresek egy masik munkat.

2018. júl. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!