Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális ez a bérigény értékesít...

Reális ez a bérigény értékesítői állásra?

Figyelt kérdés
Egy nagy telekommunikációs céghez jelentkeztem értékesítési képviselő állásra, és a bérigényhez bruttó 250 ezret irtam. Nettó 200at szeretnék kapni, abból havi szinten szerintem kijönnék. De félek h ezért nem fognak állásinterjúra hivni.

2018. aug. 27. 18:03
 1/7 anonim válasza:
Akkor igencsak keveset írtál. Ha nettó 200-at akarsz, akkor legalább bruttó 300-at kellett volna írnod.
2018. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de nem mertem többet írni, így is azon parázok hogy emiatt nem fogok kelleni nekik.
2018. aug. 27. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hová jelentkezel. Úgy értem helyileg. Én Bp-től 200 km-re lakom, egy városban, itt felénk nem keresnek túl jól az emberek Bp-hez képest, én keresek bruttó 235.000 Ft-ot állami cégnél adminisztratív munkát végezve, emelt szintű végzettséggel. Nekem van gyerekem, családi adókedvezménnyel együtt 168.000 Ft a nettóm. Szóval ha te nettó 200.000-et akarsz keresni, hát azt bruttó 250.000-el nem fogod elérni és nem is biztos, hogy értékesítőként meg is fogják adni. A fizetésed közel 40 %-a elmegy az adóra és egyéb járulékokra.
2018. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én budapesten jelentkeztem (úgy tudom egy plázában lenne a bolt) amúgy Telekom a cég. Igazából hallottam jókat, hogy magasak a fizetések itt értékesítőként, de pályakezdő vagyok, semmi tapasztalattal, nem hiszem hogy a 200at meg kapnám. Na de mindegy reménykedem hogy azért behívnak állásinterjúra.
2018. aug. 27. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:

A bruttó 250 ezernek 166 ezer a nettója. Ez igen messze van a nettó 200-tól. Egyébként NEM kell bedőlni a propagandának.

Nagyon kevesen vannak akik nettó 200 fölött megkeresnek TISZTÁN, tehát alapbérként, mindenféle juttatás és pótlékok nélkül és NEM vállalkozóként.

Csak nyilván azok szeretik (itt is) hangoztatni, hogy milyen jól mennek a dolgok az országban, akik jól keresnek. A munkás nem fog dicsekedni a nettó 120 ezres bérével, ahogy a tanár sem.

2018. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

inkább amiatt izgulj, hogy olyan keveset mondtál, ami miatt nem vennének fel


amikor én voltam üzletben, megmondták, hogy ha nem viszek haza minimum 250et tisztán, akkor nem nekem való ez a munkakör


nem is volt rá példa, hogy ez alatt kerestem volna

2018. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Serious85 válasza:

A napokban beszéltem egy értékesítővel rövid idő (egy év) alatt megvolt neki a 250 nettó és nem a fővárosban. Azt mondta kb 350 az amire számítani lehet Pesten + cafeteria + telefon + utazás + ruha. Én most jelentkeztem értékesítőnek Budapestre meglátjuk mit mondanak...

Egyébként 300 alatt nem is érdemes miről beszélgetni, a túlélés számomra nem opció.

2018. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!