Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális bérigény erre...

Mennyi a reális bérigény erre a pozícióra a KPMG-nél? Többi lent

Figyelt kérdés

Találtam egy pozíciót, aminek az a neve hogy Tax Data Analyst. Adatkezelést, és report fejlesztéseket takar. Ti mennyit kérnétek el ha az alábbiakkal rendelkeztek?


-Excel/VBA/SQL/Python

-Kiváló gazdasági diploma (kereskedelem és marketing)

-NAV-nál voltam gyakornok

-9 hónapig reportfejlesztést csináltam egy médiacégnek

-Felsőfokú angoltudásom van és középszintű német.


Köszi a hasznos tanácsokat.



2018. júl. 26. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
200 nettó minimum.
2018. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy vannak eredményeim a fejlesztések terén és miket tudok, én 300 nettót céloznék meg.
2018. júl. 26. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a lényeg, hogy te mit tudsz, hanem hogy a pozíció mit kér... Most ha én mesterképzéssel elmegyek takarítani, akkor is kérjek nettó 300at?

De azért: ha mindezek amiket fent leírtál szükséges feltételei a munkakör betöltésének (=írják az állásajánlatban; pl. Pythont sztem 99% hogy nem kell majd használnod), akkor sztem kb olyan nettó 250-280 körül lehet a reális, talán a 300at is megadják ha nagyon hiány van.

2018. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

De egyébként ha Pythonban tudsz programozni, akkor az azt is jelenti, hogy a Starschmea CTO-hoz hasonlóan (Földi Tamás) te is tudsz olyat, hogy leírod egy papír egyik oldalára, hogy Java, másik oldalára hogy Python, a Java-t áthúzod és a Python mellé teszel egy szivecskét.


Ennyi pont elég ahhoz, hogy a 21. századi startupvilágban érvényesüljön az ember.


Jó kell még a rövidujjú, vastagkeretes szemüveg és a bullshit duma arról, hogy nem pénzért dolgozol, hanem az innovációért.

2018. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

a ker marketing csak egy futottak még diploma, hogyha számvitellel akarsz foglalkozni

szerintem nem lenne annyi befektetés azt is megcsinálni

2018. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért dolgozik valaki Big4nál innen??? Ez a pozi nettó 300-350 között van.
2018. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van tapasztalatod reális a 300. Nekem egy másik BIG4-nál (igaz másik pozícióban) nulla tapasztalattal pályakezdőként nettó 250-260at ajánlottak kafetériával együtt (anélkül kb. 230-240). Ha az a 9 hónap tapasztalat rendes teljes munkaidős állás volt és relevánsnak számít akkor reális a 300 szerintem. Ezeknél a cégeknél minél több év tapasztalat annál több fizetés általában (persze biztos van kivétel) tehát mondjuk van egy év tapasztalatod akkor gondolom többet kapsz valamennyivel mint én nullával.
2018. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a 9 hónap olyan volt, hogy fejlesztés terén mindent megcsináltam, amit lehetett. Konkrétan 3-4 report volt az elején és automatizáltan a 9. hónapban 15 volt nálam és amellett toolokat fejlesztettem.


Az utolsó előtti hozzászólóhoz hasonlóan én is 300-350-re tenném ezt őszintén szólva.

2018. júl. 28. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!