Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 115 nettóért heti szinten...

Havi 115 nettóért heti szinten hány órás irodai munkát vállalnátok?

Figyelt kérdés
A munkáltató diplomát vár el, nem mintha bármi szükség lenne rá de ő elvárja-de akkor ennek a bérben is tükröződnie kell!
2018. aug. 29. 20:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

én ennyiért el sem mennék, de max. 1,5 órát lennék hajlandó dolgozni hetente.


értem, hogy ez valószínűleg neked nem a realitás.


de ezt neked kell eldöntened, és nyilván nem tetted volna fel a kérdést, ha jól éreznéd magad magad a helyzetben.


de ne attól tedd függővé, hogy mások hány órát vállalnának el.

ha itt mindenki azt mondta volna, hogy 30-40-et és ennek alapján elvállalod, akkor se lennél megelégedve.

2018. aug. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"e ne attól tedd függővé, hogy mások hány órát vállalnának el."


Hát bakker mégis mi mástól függ? Hát ha itt vagyok én és azt mondom ennyiárt heti 20 óra és jön egy másik ember aki meg azt mondja ennnyiért akár 30 is (és jön egy harmadik aki meg eddig közmunkázott és most örül ennek is és jön főállásba 40 órába ennyiért).... akkor mégis mitől tegyem függővé ha nem a többiektől?

2018. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

"értem, hogy ez valószínűleg neked nem a realitás."


Kb az a kérdés hogy heti 32 óra és vállalom -e vagy nem. Ha nem, akkor jön a helyemre olyan aki meg igen.

Ha nincs máris ott az a valaki.

2018. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

úgy értettem, hogy az "ide írók közül a mások", ez nem volt világos.

de persze azokkal vagy versenyben, akik oda jelentkeztek.

viszont ezek szerint nem azt nézed, hogy elégedett leszel-e majd ezzel hosszú távon, hanem olyan helyzetben vagy, hogy mindenképp kell a munka. akkor viszont nincs mit tenni, muszáj túllicitálni a többi jelentkezőt. akkor mondd akár, hogy 35 órát is vállalsz. ez olyan középút kb., szerintem a 40-et nagyon utálnád, még ebben a helyzetedben is, szóval ha jön valaki 40-es ajánlattal, akkor sajnos ez van, de a 35 egész jónak tűnik.

2018. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Na emberek! fejlemény és egyben tanulság!


Okafogyottá vált a jelentkezésem, mert felvettek valakit.

Ugyanis én (meg a többi pályázó) azon filóztunk hogy 115 nettóért heti hány órát vállaljunk (20? 25? 30?) addig jött valaki aki meg közölte eljön teljes 40 órába 115-ért.

Felvették. Ő nyert, én meg az összes többi meg hoppon maradt.


És ő akit felvettek ő is diplomás különben fel se vették volna.

És akkor most várom a szólomokat hogy ennyiért Pesten diplomás ember és ki az a hülye aki ennyiért senki se megy-és lám ki az a hülye aki ennyiért? Még TÚLJELENTKEZÉS is van!

Még válogathat is a cég Pesten ennyiért diplomás emberekből.

A Teszkóban nem szúrják ki ennyivel a 8 elemis árufeltöltők szemét, ők is kezdőnek a 130 nettót megkapják. És lasszóval kergetik az embert.

Itt meg 115. És túljelentkezés van.

2018. szept. 1. 09:03
 26/36 anonim ***** válasza:

Balázska nyugodj le a pitsába.....!

Munkahelyeknél a munkaóra szokott fix lenni, nem a nettó fizu és kénye kedvéért agyal a jelentkező hány órát megy be érte.........

Amúgy meg ameddig van kultúrközösség 70-ért nem értem mit rinyálsz. Persze az is hülye meg az is aki 115ezerért bejár napi 8 órába dolgozni...

2018. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
*jav: kultúrközfogis
2018. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

"Persze az is hülye meg az is aki 115ezerért bejár napi 8 órába dolgozni...


"


És aki nettó 57-ért jár be napi 8 órába? közmunka?

És aki nettó 90-ért napi 8ba? Minbér?


Tudod hány ember dolgozik nettó 90-ért? KSH szerint majnem 1 millió ilyen ember van hazánkban.


És mielőtt jönne a szólam hogy troll: UTÁNA KELL NÉZNI!!

Nyilvános KSH adat. Nem kell elhinni. Utána kell nézni.

2018. szept. 1. 14:42
 29/36 anonim ***** válasza:

Bazsi!


Nincs kerdes, nincs komment.


Figyelni foglak! :)

2018. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Csak az a közmunkást meg minimálbérest értem akinél tényleg nincs más munka a közelében, pl:nyírség


És azt tudod e hogy hány ember van bejelentve minimálbérért és mégis többet vagy jóval többet kap a kezében?


Aki pl kulturközfogis 70ért Pesten annál baj van nem is kicsit...

2018. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!