Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call center munka melyik...

Call center munka melyik ágazata a jövedelmezőbb?

Figyelt kérdés
Első sorban a szakmában dolgozók válaszát várom.
2018. szept. 1. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ahol norvégul kell beszélni.
2018. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Haha.

Egyik sem.

5 évig csináltam, számomra nem volt jövedelmező.

De a cég sem ebből szedte meg magát, pedig nagy multi.

2018. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyjából megadta a helyes tippet. Skandináv nyelvek, holland, portugál, ezek futnak most legjobban.
2018. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-assal egyetértek.

De még jó alternatíva lehet az IT is. Én it ott kezdtem, ma már informatikai projektmenedzser vagyok.

Az is járható út, hogy kibekkelsz egy nem-olyan-szuper melót, mert manapság már a csoportvezetők is gyakran váltanak - így lesz esélyed előléptetésre. De csak mondom, sok cég előlépetésnél nem szereti a bért megemelni jelentősen, ezért mondjuk fél év utána érdemes csoportvezetőként váltani - itt már 550-700 bruttókról beszélünk.


Ha belekezdesz, back officeba menj, ez hátsó adminisztrálás és nem kell állandóan a telefonon lógni, az kiégeti az embert.


8 évet húztam le call centeres multikban.

2018. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#4 válaszoló!


Ezekhez milyen képzettség,iskola végzettség szükséges?

2018. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, bármi.

Volt már kollega aki csak érettségivel dolgozott ott, volt aki mesterszakkal.

Nyelvi szak gyakori, de volt már tanár, turisztikai szakember, stb. Volt nem túl tehetséges logisztikus/közgazdász is, aki eredeti szakmájában nem boldogult, nem szerette.


Bármi, tényleg, nagyon szívja fel a munkaerőt.

Nekem nyelvészeti BAm van.

2018. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!