Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Targoncàsok, anyagmozgatók...

Targoncàsok, anyagmozgatók mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Èrdemes letenni a vizsgàt?mennyibe került?milyen a munka?mennyire stresszes?
2018. szept. 2. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel együtt 400ezer volt a targoncás jogsi, de még annak idején csináltam meg a nehézgépkezelőt amikor még volt.

Most már vannak típusvizsgák, amit általában elvárnak, szóval jó ha úgy mész munkát keresni hogy van jogsid rá (Akinek van nehézgépkezelő, annak a típusvizsga az gyerekjáték...nincs elméleti, csak gyakorlati vizsga)


Fizetés az munkahely függő.

Én nem gondolom stresszesnek a munkát, tekergetni a kormányt, és SAP-ban könyvelni nem egy megterhelő munka. Nálunk többféle gép van, mindenre van jogsim, és SAP-ot is vágom(itt megy a komissiózás)


3 műszakban nekem 240-250 nettó, ha van benne hétvégi túlóra, akkor 280-300 nettó.

De ott a szép kártya ami havi 18500ft plusz, meg kajajegy, ami havi 8500ft nettó.

Nyilván szeretnék több fizetést, de nekem többet ér a nyugalom, és hogy ne rajtam legyen minden felelősség, mert akkor engem vesznek elő.

2018. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért elég sok helyen már a nettó 250-300 ezret megadják 3 műszakba vagy 12 órás munkarendbe ott talán picivel több akkor ha több hétvégén van műszakod meg fizetett ünnepnapokon. Ha raktári dolgozónak mész tehát félig meddig irodai munkád lesz, ugye elkönyvelsz dolgokat a rendszerben stb... akkor nem kell egész nap a targoncába ülnöd és azért a fizu is jobb. Viszont az sem jó ha targoncába ülsz egész nap mert kikészíti a derekadat meg mindent. Tüzépen ha ott targoncázol anyagkiadóként az lazaság de ott nettó 200 ezred sem biztos hogy meglesz viszont csak délelőtt dolgozol 7-16 ig általában addig szoktak nyitva lenni meg havi 2-3 szombatot dolgoztatnak veled de tudtommal az csak 4 órásba szokott lenni. Az nagyon laza meló de pénzed nem lesz belőle.

Én gyárba targoncáztam sokáig, kamionokat pakoltunk meg polcra tettünk anyagokat, udvari részen pakoltunk raklapos dolgokat, konténereket stb... Az nem volt rossz fizetés 2 műszakba és szerettem is csinálni csak ugye munkaerőhiány miatt más feladatokat is a targoncásra bíztak SAP rendszerbe stb... plusz a gyártó sorokra is nekünk kellett kivinni az anyagot békával vagy gyalog kiséretű targoncával és ebből annyira sok meló lett hogy nem győztük csinálni embert ugye nem igen találtak, fizetésünket nem akarták emelni.

2019. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!