Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést igényelhet,...

Mennyi fizetést igényelhet, egy banki állásnál egy diplomás, ugyanakkor munkatapasztalattal nem rendelkező gazdaságinformatikus?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét pozíció ?


Egyébként bankok szarul fizetnek, bruttó 350, max 400.

2018. szept. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
"Egyébként bankok szarul fizetnek, bruttó 350, max 400." Szeretnék én is ilyen "szarul" keresni...
2018. szept. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy számodra álom egy bruttó 400 ezer forintos fizetés. Viszont, tekintve hogy IT pozíciók csak Budapesten vannak bankokban, ez elmarad az átlag kezdő fizetéstől (Budapest, nagyvállalati szektor).
2018. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

"szarul fizetnek, bruttó 350, max 400."


Én kiegyeznék ezen fizetések felével... jó lesz így?

Mert még a 400 fele is csak álom, soha nem értem és soha nem is érhetem el.

2018. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És tudod miért nem érheted el? Mert ezt így bebeszéled magadnak! Saját magad vagy a fejlődésed útjában!
2018. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"Saját magad vagy a fejlődésed útjában!"


A nagy szart. Kapcsolatok (ill annak hiánya) végzettség (van de milyen. egyetem 2 diploma na de mi...) és persze kor... (40+) na ez a gond.

2018. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem ez a gond.

Az a gond, hogy csak sírsz itt és bebeszéled magadnak, hogy nem lehet jobb. Vagy tényleg ennyire rosszak a képességeid? IQ 90 alatti?

2018. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát 2 diplomát letettem azért tán nem vagyok ööööö.... vagy mégis?
2018. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"és bebeszéled magadnak, hogy nem lehet jobb. "


Maszlag duma. Az elmúlt 20 éve (na jó 15) az életemnek megmutatta hogy nem jobb nem lesz még annak is örülhetek ha így marad ahogy most van. Persze meg marad így mert fiatalabb se leszek már, így eljön majd az idő amikor még ennek is örülnék ami most van mert még ez se lesz!

2018. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!