Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy éve munkanélküli vagyok,...

Egy éve munkanélküli vagyok, mennyire érdekli ez a munkaadót?

Figyelt kérdés
Szóval kb. egy éve nem dolgozom. Hogy állnak ehhez a munkaadók? "Szépítsek" az önéletrajzomon? Betanított -vagy raktári munkára jelentkeznék, nem valami elit helyre.

2018. szept. 10. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem különösebben nem fogja érdekelni, maximum rákérdez.
2018. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak rákérdeztek, hogy miért nem dolgoztam, vagy hogy mit csináltam. Mondtam, hogy örököltem, és karrierváltás előtt álltam, így kivettem magamat a munkaerőpiacról egy időre, ami igaz is volt.
2018. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen valami értelmes indokot, ne az hogy nem találtam munkát vagy nem akartam dolgozni, ha ez megvan semmi gond nem lesz
2018. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 magyarul hazudjak valamit :D
2018. szept. 10. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazudj valamit. Családi gazdaságban dolgoztál, pihentél, utazgattál, vagy valami hasonló.
2018. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság , hogy úgysem az számít milyen az ön.rajz hanem, hogy majd hogyan fogsz dolgozni. Mit ér az a szép a4es iromány ha már az első héten kiderül valaki rossz munkaerő. Hazudni meg kár. Megmondod hogy személyes , magánjellegű okai voltak de most itt vagy és készen állsz....:) Egészen röhejes amikor egy interjún vért kell izzadni egy ablaktalan falatnyi helyiségben. Kikérdezik mi volt 10 éve. Kit érdekel? Nem fest túl jól ha valakinek üres évei vannak de ezen nem tudsz változtatni.
2018. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(pihentél, utazgattál) az nem munka. Azzal olyan jó fényt vet magára? :D
2018. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne járj úgy mint én, hogy ugyanahhoz a céghez 3 féle ön. rajzot küldessz be :D
2018. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!