Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetek pénzügyőr?

Hogy lehetek pénzügyőr?

Figyelt kérdés

2018. szept. 14. 03:58
 1/3 anonim válasza:

Jelen pillanatban a harmadik országos határokra van felvétel (ukrán és szerb), illetve a reptérre, bár abban nem vagyok biztos, hogy ez utóbbinál nem belsőleg oldják meg a dolgot. Más helyekre tudtommal nincs felszerelés. Ez a létszámstop.

Érettségi a minimum, ezzel tiszthelyettes lehetsz, rendőrtisztin végezve automatikusan tiszt leszel.


Felvétel menete, ahogy nekem zajlott (tehát szerintem ez akár lehet másképp is, ha úgy döntenek):

1. önéletrajz beadása + friss erkölcsi bizonyítvány

2. műveltségi teszt (ahogy halottam a határokon lejjebb is vitték a pontszámokat, mert normál esetben kb. 70%-os bukta volt mindig mindenhol, és mostanság még a 30 százaléknak sem sikerült megugrani a lécet)

3. személyes elbeszélgetés

4. számítógépes teszt

5. (ha ezek után kiválasztanak) orvosi és pszichológiai kivizsgálás

6. (ha alkalmasnak találnak) fizikai felmérő /részletek fent vannak neten)/

7. (és ha minden sikeres) nemzetbiztonsági átvilágítás, mely során az NVSZ-től egy rendőrkolléga kimegy hozzátok házhoz is ún. környezettanulmányt végezni. Kérdezget ezt-azt, átmegy egy-két szomszédhoz kérdezősködni, és ennyi.


8. Ha ez is megvan, akkor nincs akadálya a felszerelésnek.

2018. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
* ahogy hallottam
2018. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Milyen ahogy hallottam? Vélhetőleg nekem szólt a válaszod. Azért írtam ezt, mert itt dolgozom már jó pár éve. Ami le van írva, az úgy is van. Az ilyen kis faszsz..ók, mint te inkább kíméljenek. Sajnos 1 éve írtál, de alig tévedek ide fel, így csak most vettem észre, hogy érkezett új válasz.
2019. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!