Felmondás mizéria?

Figyelt kérdés
Nem tudom veletek volt e már hasonló, egyszer azt érzem , hogy mennék innen, de utána előjön az, hogy á, jó ez itt, már megszoktam a helyet és beilleszkedtem,de különben nem szeretek itt lenni, csak tolom magam előtt a dolgot, miközben tudó , hogy nem itt akarok leragadni.

2018. szept. 15. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kerestem előbb állást, amint az megvolt már könnyebb volt felmondani
2018. szept. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1: Annyira könnyű ezt így beírni... de a gyakorlatban ez kb. lehetetlen...


Van cca. 25 nap szabadsága az embernek, amiből mostmár 2 hetet egyben kell kivenni, tehát marad 15 nap szabadon mozgó nap. Van még 3 és fél hónap az évből, úgyhogy reálisan nézve van még kb. 5-10 nap (és akkor még lehet sokat is mondtam..) Na most ha az ember belefut egy 2-3 körös kiválasztásba, akkor simán elmegy ez a pár nap...

Tudom, hogy vannak szerencsés esetek, hogy pl pont az otthon töltött két hétben hívják be, meg hogy el lehet kéredzkedni fél napokra... de az esetek nagy részében kb. kivitelezhetetlen, hogy a munka melletti álláskeresés.

2018. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én délután már szabad vagyok, így eltudok menni interjúra.
2018. szept. 15. 08:41
 4/8 anonim ***** válasza:
könnyű leírni, eddig velem 3 szor volt ez mind a háromszor sikerült, délutánra tettem az interjúkat, 6 utánra és sikerült is...
2018. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 2



Jó, de ha a semmire mondunk fel, miből fizetjük a közüzemi díjakat, közös költséget és mit eszünk?

Nem mindenki tud százezres tartalékot felhalmozni, és nem feltétlen azért, mert elveri a pénzt felesleges dolgokra.

2018. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most ugyanebben a helyzetben vagyok még mindig.

3 éve tologatom.


Egyre rosszabb a helyzet.

Úgy gondolom, eljön majd az a pont, amikor már "minden mindegy" lesz. Nem fog érdekelni, hogy miből élek, és hogyan tovább, csak tudni fogom, hogy mennem kell.

Kényszer helyzetben motiváltabb leszek.

2018. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj én már ezen stresszelek, hogy megint mennem kell sz*pni . Korán kelek a munka miatt, egesznap fáradt vagyok emiatt...

Nem élet ez így .

2018. szept. 15. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk, voltak, és lesznek is így. hezitálnak, menjünk maradjunk..

Ilyenkor menni kell..


Melo mellett nem könnyű állást vadászni.

Táppénzen voltam, bementem 1 helyre. alig vártak hogy menjek.

felvettek.

és igen, előtti helyen azon a ponton voltam, nem érdekel " semmi ", megyek.

rossz döntés volt. alig várom pattanhassak. innen is.

2018. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!