Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldi munkára jelentkeze...

Ha külföldi munkára jelentkezem, de itthon élek még, hogy oldható meg az állásinterjú?

Figyelt kérdés
Skype-on szoktak külföldről interjút lebonyolítani? Akinek van ebben tapasztalata, bogy működik ez? Nem kölcsönzős meg közvetítős mosogatós munkára gondolok.
2018. szept. 15. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első kör telefonon vagy skypeon, de a második körre már behívhatnak személyesen és hallottam már olyat, hogy valaki feleslegesen utazott Angliába egy állásinterjúért.
2018. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus volt egyébként.
2018. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
attól függ milyen munka, ha mosogatni mész nyilvánvaló, hogy nem lesz skype interjú...
2018. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol csak skype, van ahol az utolsó kör személyes.
2018. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kétszer csináltam ilyet. Az első alkalommal még Magyarországon éltem, és Bécsben volt a cég. Itt volt két skype kör, aztán kimentem Bécsbe egy személyes interjúra is. Ez egy elég spúr cég volt, útiköltséget meg ilyeneket nem fiezettek. De legalább felvettek.


Kicsit később már Bécsből interjúztam Svájcba. Itt is volt két skype kör, aztán vettek nekem szépen egy repülőjegyet és kivittek Zürichbe a személyes interjúra. Ez is sikerült, azóta Svájcban élek.


ITs meló volt mindkettő.

2018. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. szept. 15. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kanadai céghez jelentkezett, itt ugye a kiutazás nem volt opció. Skype-os interjú volt, majd e-mail-es kapcsolattartás, és jól leellenőrizték a hátteret is.
2018. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam három körös volt az interjú. Első körben a HR-essel beszéltem telefonon, majd a könyvelési csoportvezetővel és a HR_es hölggyel közös skypeos interjú, majd az utolsó körre személyesen kellett kiutaznom a cégvezetővel tárgyalni. Nekem fizették a repülőjegyet és rendeztek egy éjszakára szállást is.
2018. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!