Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyiért el vállalnátok?

Ennyiért el vállalnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, idén végeztem a suliban és jelentkeztem egy szakmámhoz közel álló laboráns állásra. Egy kis gyár sz-sz-b megyében és 3 műszakba kéne járni hétfőtől péntekig.

Betanítás alatt hétfőtől péntekig délutános és éjszakás műszakba váltogatva kéne járnom kB 3-6 hónapig, itt nem lenne kötelező túlóra csak majd ha lejárt a próbaidő. Az lenne a kérdésem hogy kB nettó 170 000 forintért kezdésnek megéri el vállalni vagy keressek inkább mást? Egyébként kB 7 km-re van tőlem és dolgoztam már több gyárban is diákmunkásként, de ez fizikailag és szellemileg is fele annyira megterhelő :)



2018. szept. 18. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan ami többet fizet, akkor nem, ha nincs akkor igen
2018. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Énis így vagyok vele, próba idő alatt ha esetleg találok jobbat nyugodtan fel mondhatok, addig legalább nem ülök itthon. :D köszönöm a választ :)
2018. szept. 18. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
én elvállanám, ha könnyű a munka nem olyan rossz a 170 ezer, ha még otthon laksz. kezdésnek jó lesz szerintem.
2018. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én simán, főállásúként, diplomával, nem fizikai munkával nem keresek (közel sem) ennyit.
2018. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2018. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vállald el! A pénz nem számít, ha látják hogy lelkes vagy akkor emelnek majd. Ha meg már mindent tudsz a helyen és lesz üresedés előléptethetnek.
2018. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!