Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri ennyiért dolgozni?

Megéri ennyiért dolgozni?

Figyelt kérdés

625 Ft-os nettó órabér jónak számít egy nyári

diákmunkásnak? (Fizikai munkát kell végezne.)

Tudom.. Jó ,,korán˝ teszem fel a kérdést,de már most kezdek gondolkodni,hogy jövőre hogyan tovább.

Ha nem éri meg,akkor mennyiért keressek munkát?



2018. aug. 30. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De mi az, hogy jónak számít? Nekem nem jó. Neked lehet, hogy jó. Honnan a búbánatból tudjuk, hogy jó-e neked???
2018. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Elég kevés. De ha nem vagy családfenntartó, csak egy kis plusz pénzt keresel, akkor ha nincs más, ez is bőven megteszi.

Már vidéken, ahol elég nagy a munkanélküliség, nincsenek magas fizetések, felnőtt emberek fizikai munkával 900-1.000 Ft-os órabért megkeresnek.

2018. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam tavaly nyáron 600Ft-os nettó órabérért, fizikai munkát és nagyon sz*r volt... baromi kevés, még zsebpénznek is, főleg, hogy eléggé fárasztó volt, ráadásul a főnök is egy fäsz volt...
2018. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egy nyaralásra gyűjtök. 2-3 hónapot szeretnék eltölteni majd külföldön.(Kelet-Ázsia) Van még rá 4 évem,hogy összeszedjem a hozzá kellő mennyiségű pénzt.
2018. aug. 30. 13:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5000 forint 8 óra, lejön belőle a kaja, utazás, hát nem biztos...
2018. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Egy nyaralásra gyűjtök. 2-3 hónapot szeretnék eltölteni majd külföldön.(Kelet-Ázsia) Van még rá 4 évem,hogy összeszedjem a hozzá kellő mennyiségű pénzt."


Angol igyis-ugyis kelleni fog, akkor miert a bubanatert ne nyugat-EU-ba mennel nyari munkara, es megkeresned az arat 3 ho alatt, ha nem bulizod el.

2018. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Diakkent sem keltem fel ennyi penzert. Netto 1000 minimum mar a diaknak is.
2018. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem nagyon beszélek még egy nyelvet sem sajnos. Szlovákot tanultam 11 évig,teljesen feleslegesen,mert nem kötött le soha.Bár már fordítani szlovákról magyarra tudok. Németet tanultam 4 évig,ami menne,ha nem lett volna elpofázva minden tanóra. Az adott ország nyelvén nem beszélek. A köszönésnél és a bemutatkozásokon kívül más nem megy,de rajta vagyok az ügyön.

Angolul meg pont annyira tudok,hogy éhen halnék mindenhol. Jó.. azért annyira drasztikusan nem rossz az angolom. Ha eltévednék meg tudnám kérdezni,hogy mi hol van.. Szóval maradnék itt dolgozni. Mire kijutnék az adott országba nyaralni,addigra megtanulom a nyelvet kellő képpen. Ez amolyan pofavizit lenne. Ha továbbra is tetszik az ország akkor majd kiköltöznék oda.

2018. aug. 30. 15:40
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
625ért kevés, szövetkezetek se mennek nettó 675 alá és ezek a legrosszabbul fizető munkák. Megyeszékhelyen netto 800 is lehet, Pesten az 1000 simán. Ha meg speckósabb munkakörre keresnek diákot az 1300 is meglehet óránként,ami 10 ezres napi bért jelent.
2018. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos japánmániás tini, aki azt hiszi, hogy majd a nacionalista japánok befogadják...
2018. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!