Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van tapasztalata valakinek...

Van tapasztalata valakinek állatgondozóként külfödön és itthon és hogy mit kell hozzá elvégezni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek állatokkal foglalkozni, sokat járok önkénteskedni és az állatkertben is voltam diákmunán. Vannak nehéz dolgok, de ez az a munka amit akkor is szívesen csinálok, és tudom, hogy édeskevés a fizetés a későbbiekben, de sajnos ezt szeretem. 18 éves vagyok, ez az utolsó évem a középiskolában, és ezt az irányt szeretném választani. Nem akarok állatorvos lenni, hanem kifehezetten gondozó. De szeretnék külfödre is menni tapasztalatért, és nem tudom, hogy mit tanuljak, amit itthon, és külfödön is tudok hasznosítani. Aki jártas ebben tud segíteni?

2018. szept. 18. 19:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!