Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2019-ben mire lesz elég...

2019-ben mire lesz elég egymillió forint?

Figyelt kérdés
Mihez célszerű kezdeni vele?
2018. szept. 18. 22:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Nyugi,attól még hogy újra rezsicsökkentés lesz még nem megy el a rezsi ára egy millióig.
2018. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz, megvigasztaltál :D:D D:D
2018. szept. 18. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Egy 15 éves VW Golf-ra.

Egy 65"-os Sony 4K LED TV-re.

Egy 15"-os Apple MacBook Pro-ra, 512 GB SSD-vel.

Egy 14 nm-es garázsra Szegeden.

Egy hét nyaralásra két főre Dubajban.

2018. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Kb. pont ugyanarra, mint amire idén elég.

Ha csak ennyi tartalékod van, azt kár elszórni szerintem, inkább gyűjts hozzá. Ennyivel sajnos sok hozamot sem érsz el sehol, maximum annyiból jó lekötni, hogy nem férsz hozzá.

Találd ki inkább, mit akarsz a jövőben megvenni és úgy használd fel, pl. ha lakást akarsz, nyiss lakáskasszát és kezdd el befizetni oda.

2018. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha államcsőd lesz akkor semmire, WC papírnak jó lesz. Ha nem változik semmi, tehát a megszokott módon folytatódnak a dolgok, akkor ugyanarra, mint idén. Kb 3-4% az infláció, szóval annyival kevesebbet ér ez a pénz. Én vennék belőle bukófrekvenciás-félhomálytizedelőt.
2018. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

lakáskassza? jó vicc! erre bazírozok mióta, és az istennek nem akar összejönni!


államcsőd? adja a Jóisten, hogy ne legyen igazam, de szerintem az már olyan közel van, mint annak rendje!

lásd: Orbán és az Eu ( bocs a politikai hasonlatért, mindenkitől)

2018. szept. 19. 14:31
 7/12 A kérdező kommentje:
és 7 éve küszködöm ezért az összegért!
2018. szept. 19. 16:59
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor marad a WC papírként való hasznosítása. Vagy jól mutat a számládon. Gondolkodtam rajta, hogy veszek venezuelai bolivárt, legalább én is lehetnék milliárdos, ráadásul az is jól nézne ki a számlámon!
2018. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj kérdező, de ha 7 év alatt jött össze ennyi, akkor nagyobb célt nem igazán érdemes kitűzni, lakás ebből így sosem lesz. Tartsd meg vésztartaléknak, másra nem jó.
2018. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

igen, ebből lakás sosem lesz, többször is megkaptam.


Röhögni fogsz, többször is eljátszottam a gondolattal, mi lenne a Venezuelában lennék egy pár napig....

2018. szept. 20. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!