Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozhat valaki ügyvédi...

Dolgozhat valaki ügyvédi irodában ha nincs semmi végzettsége?

Figyelt kérdés
Semmi végzettség nélkül talán egy nyelvizsgája van de azt Norvégiaban szerezte meg szval nem itthon egyik ismerősömről van szó.
2018. szept. 19. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha felveszik, igen.

Lehet belőle még kiváló takarító is.

2018. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 belapus ***** válasza:
R 1-es munkatárs (Eredj, hozz kávét!).
2018. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez mindig az adott főnökön múlik. Bárki bárhol dolgozhat, ha alkalmazzák.Függetlenül milyen papírja van/nincs. Főleg magánszektorban. Ezért sem értem az állami szektorokat-követelik a papírt az emberektől, és harmad annyi pénzt fizetnek az embereknek, mint egy magánszektoros cég esetében. Hol itt az üzlet?:D
2018. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hmm értem... Érdekes. Csak pl egy jogász nem talál munkát ő meg végzettség nélkül igen... Ha ott dolgozik bár kétlem
2018. szept. 19. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:
#3: 3 az állami szektorban megkövetelik a papírt és még így is szinte mindig proteciósokat vesznek fel. Képzeld mi lenne, ha nem követelnék meg a papírt!
2018. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4 Tudok jogászról, aki inkább elment fuvarszervezőnek, mert több mint a dupláját megtudja keresni annak, mint amit hivatalosan állami szektorba, és nem akart klóti-futi lenni egy ügyvédi irodába, ahol éhbért kapott kezdőként. Igaz vidéki fiatal nő az illető..
2018. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
persze, lehet takarító portás, bitosan nem ügyvédként dolgozik ott, ugyanis diploma nlkül nem lesz a kamara tagja innentől meg...
2018. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

6+ Heves megyei az illető egyébként, és felköltözött Pestre. Neves ügyvédi iroda netto 90 ezer/hó, fuvarszervezőként meg netto 300-400 között keres.


Mi éri meg szerinted? A titulus vagy a megélhetés?

2018. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hmm értem... Érdekes. Csak pl egy jogász nem talál munkát ő meg végzettség nélkül igen..."


Csak nem a pécsi jogász lány vagy, kérdező?

Ha igen, mi van veled, most mit csinálsz?

2018. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem! Nyíregyházan dolgozik az egyik ismerősöm állítólag egy ügyvédi irodába és nem értem h került be oda mikor közé nincs semmihez sztem meg érettségije sincs meg.
2018. szept. 19. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!