Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a legjobb foglalkozás ezek...

Mi a legjobb foglalkozás ezek közül?

Figyelt kérdés

FBI ügynök ( Tudom, hogy csak álom, de ez a legnagyobb álmom)

Stylist

Esküvői szervező

Ügyvéd

Idegenvezető

Még kicsit korai tudom de érdekelne, hogy szerintetek ezek milyen foglalkozások. Ha van még valami ötletetek szívesen fogadom.

12/l


2010. jún. 22. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha munkát is akarsz találni, akkor inkább egyik sem.
2010. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor esetleg van valami ötleted ?
2010. jún. 22. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek egymástól TELJESEN eltérő szakmák,gondolom csak az matt választottad,mert ezeket a szakmákat tartják most 'nagynak' vagyis ezek vannak elterjedve.

Az ügyvéd ma már nagyon gyakori szakma mindenki (többség) az akar lenni,mert sokat keres,csak nem gondolnak bele,hogy nem elég elvégezni és nem egyből a csúcsra jutunk stb.

A stylist is egy olyan szakma amit a tévében látva (médiában elterjedve) gondoljuk,hogy milyen egyszerű feladatuk van és mégis mennyit keresnek,viszont itt se gondolunk bele abba,hogy alapjába véve hány stílist van és menniy sztár/egyéb ügynökség akinek igénye van rá.

És ehet,hogy épp valami kisegitő tudsz lenni.

Esküvői szervező: ez is egy olyan munka,hogy könnyű de sokat keres.Igen csak gondoljunk bele:

A mennyaszon narancssárga falat szeretne,n.sárga lufi stb.

De ő azt mondja,hogy ez az árnyalat nemjó akkor azt ő nem fogja kifizetni és az neked -pénz,és itt is nehéz elhelyezkedni,bár hol nemaz?!

idegenvezető: ez egy igen jó szakma,csak hihetetlen sokat kell tanulni,több nyelven beszélni,több történetet megtanulni és azt fejbúl fújni,sok ész kell hozzá és nem minden esetben kifizetödő.

FBI ügynök: erre nem mondok semmit,aranyos :)


Hát gondold át amiket írtam,de tényleg ezek a szakmák mind annyira ELTÉRNEK egymástól.Melyiket is szeretnéd igazán?Milyen tanuló vagy?Mik az erőségeid?

2010. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó helyre írtad a kérdést!:)

Na mindegy a kérdésedre válaszolva, az FBI ügynök elég jó lehet gondolom jól keresnél vele és elég izgalmas az tény és való!:) Ha ez a legnagyobb álmod akkor valósítsd meg!:)

A Stylist szerintem már kevésbé jó ha nem tudod jól előadni magad akkor buktad a dolgot és ráadásul emellé a munka mellé szerintem kell vállalnod egy "normális állást" is mert csak a stylistkodásból nem fogsz tudni megélni...

Ügyvéd kemény dió az egyetem elég húzós de ha kitartó vagy és sikeresen elvégzed sose lesznek anyagi gondjaid!:)

Az idegenvezetők szerintem nehezen tudnak elhelyezkedni mert manapság az országban rengeteg van belőlük!:(

2010. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát az erősségem : gyorsan tanulok, és nagyon jó a memóriám

az FBI- ügynök az csak így jött tudom hogy sose leszek az :D

2010. jún. 22. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam milyen tantárgyban vagy jó?Látom az értelmézésben nem :) (nyugi csak vicc)
2010. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát... mindenből jó vagyok mondjuk most a matek annyira nemment :D
2010. jún. 22. 20:36
 8/9 anonim válasza:
ügyvéd
2010. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Dicséretes, hogy már most gondolsz a jövődre. Javaslom, egyelőre ne a szakmádon gondolkozz, hanem azon, hogy hogyan lehetnél önmagad. Találd meg a célodat és után a keress hozzá eszközt. Ha céllal dolgozol, bármelyik területen sikeres lehetsz, cél nélkül meg bármelyikkel csak fogaskerék maradsz a gépezetben, és rosszul fogod érezni magad.
2010. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!