Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen bérigényt mondanátok...

Ti milyen bérigényt mondanátok erre?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene a munka mivel elegge minuszba kerultem, de hosszu tavra tervezek itt maradni tehat azert annyira alacsony fizut se akarok kerni. Na de az allasrol:

Mentori munka a neve

Feladat: Diáktoborzási kiválasztási folyamatokban aktív részvétel és azok adminisztratív támogatása; mindezt precízen és az egységesített vállalati formához alkalmazkodva!

Profi álláshirdetések, melyek készítésére megtanítunk és partnercégekkel való kapcsolattartás. Olyan párhuzamos munkavégzés, melynek során óriási szakmai kapcsolatépítésre és HR területen történő fejlődésre számíthatsz!

Toborzási találkozókon való részvétel és oktatási intézményekkel való kapcsolattartás is a feladat része. Rengeteg egyetemi, főiskolai állásbörzén igyekszünk megjelenni, így ezeknek a lebonyolításában is segítséget várunk új kollégánktól!

Amit ok nyujtanak:

Telefonnal és notebookkal látunk el, valamint természetesen a gépkocsi futását is térítjük.

Rendszeres képzésekkel, tréningekkel járulunk hozzá a szakmai fejlődésedhez, mely alkalmak ráadásul egyedi bónuszrendszerünkkel is kecsegtetnek!



2018. szept. 22. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Bruttó bérminimum +10%

Ha Budapesten van, akkor bruttó bérminimum +20%

2018. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam, csak sehol nem találok neten viszonyítási alapot és ha közben ennek a dupláját is megadnák akkor ugye magammal szúrtam nagyon ki. Nyílván ez erős túlzás, de csak egy példa volt
2018. szept. 22. 07:59
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozott ismerősöm ilyen helyen és annyit keresett, amennyit mondtam. Bérminimum Debrecenben.
2018. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Leírnád az elvárásokat is? Kell diploma? Nyelvtudás? Tapasztalat? Mennyire felelsz meg az elvárásoknak?


Ha Pest, akkor mondanék egy nettó 140-160 körüli összeget + Cafeteria.

Ha vidék, akkor nettó 15 ezerrel kevesebb.

2018. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Berminimum? Semmilyen kepzettseget nem igenyel ez a munka. Minimalber. A diakszovi a “hr-es szakma” legalja.
2018. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"valamint természetesen a gépkocsi futását is térítjük."


Autót is adnak természetesen?

2018. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 nem sajatot kell hasznalni
2018. szept. 22. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajátot munkára? Az de gáz,tuti ráfizetés. Gondolom épp csak benzint fizetnek, de ha mondjuk munka közben összetöröd akkor te fizeted. A szervizt, amortizaciót szintén te fizeted.
2018. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
br. 250 000 forint, és még az sem sok. Amit mondtak a bruttó bérminimum plusz 20 százalék , az bruttó 200 000 forint. Az Auchan eladó keres bruttó 234 000 -et pótlékok nélkül... Nem vicc!
2018. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Ülj le fiam egyes! Még százalékot sem tudsz számolni. 180.500*1.2=216.100
2018. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!