Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Semmitmondó raktárosi hirdetés...

Semmitmondó raktárosi hirdetésre mégis milyen bérigényt adhatok meg?

Itt ez a hirdetés. Sima raktárosi melós semmi se kell hozzá, és nem egy nagy durranás.

Mégis milyen bérigényem legyen? ÉS Bp nem borsod...

Raktáros

HIRDETÉS SZÖVEGE:

Napraforgó Könyvkiadó újpesti telephelyére keres raktáros munkatársat.

Feladatok:

- Partnereink rendelésinek kiszedése-összekészítése

- Visszáru átvétele

- Raktár rendben tartása

Elvárások:

- Középfokú végzettség

- Jó fizikai munkabírás

- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök:

- könyvraktárban szerzett tapasztalat

- targoncavezetői engedély

- számítógépes ismeretek

Fényképes önéletrajzát e-mailben várjuk, fizetési igény megjelöléssel.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

Fizikai, Segéd, Betanított munka

Anyagmozgatás, Rakodás

Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Nem igényel nyelvtudást

2018. máj. 18. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Olyan minimálbéresnek tűnik, ezért nem találnak embert. Kicsit tegyél rá, nagy bajod nem lehet.
2018. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én legalább annyit meg akarok kapni nettóban mint a min bér bttoban...

de nem hiszem hogy minbéres hiszen targoncás is várnak és olyan targoncás manapság a földön nincs aki hajlandó lenne minbérért elmenni.

nettó 180-200at megkap egy targoncás a hiperekben

2018. máj. 18. 20:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit fogsz kerni minek kerdezel?
2018. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Legyen igazad, bár a targonca nem feltétel, csak előny. Sok sikert
2018. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Legyen igazad, bár a targonca nem feltétel, csak előny. Sok sikert"

Egyébként ezt se értem? Van targonca a raktárban? Van (nyilván van ha említik is). Kell használni? Hát ha már van akkor tán jó lenne.

Akkor minek vesznek fel olyat aki esetleg nem ért hozzá?

És ha odamegy olyan aki nem ért hozzá, akkor a targi az ott áll majd és porosodik?

mert az már tudható h 1 db embert keresnek

2018. máj. 19. 09:09
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Raktárvezető vagyok Bp.

Reptérhez közel

Nálunk 1 műszak van, 8-tól 16:30 vagy 10-től 18.30 lehet járni a targoncásoknak, kinek hogy tetszik.

Nálunk a fizu nettó 180 ezer , plusz 8 ezer Szép kártya + utazást fizetik.

Ahol van éjszakázás is szerintem a 200 is megvan.

Mostmár igencsak jól keresnek a targoncások mindenhol, lassan jobban, mint a képzett szellemi munkaerő.

Viszonyítás: én 3 nyelven intézem a raktár ügyeit + enyém minden felelősség, anyagi/személyi/tárgyi. És kapok nettó 250+cafeteriat. Kb 70 ezerrel többet, mint a targoncások.

Hát ez van :D

25N

2018. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Nálunk a fizu nettó 180 ezer , plusz 8 ezer Szép kártya + utazást fizetik."

Akkor szummázzuk.

Mit mondjak ha (netán) behívnak?

Btto 200 alsó hangon?

2018. máj. 19. 12:44
 8/16 anonim ***** válasza:

lol :)

br 200-at kap az aki egy tescoban non stop tömi tele a kamionokat.

Nekem br 140-et + pár ezer cafeteriát ajánlottak egy könyvesnél.

2018. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is elég minimálbéresnek tűnik a hely. Az, hogy kell targoncás képesítés, ne tévesszen meg. Természetesen, mint magad is írtad, minimálért a büdös életben nem fogja ezt csinálni senki egy hónapnál tovább.

Mindettől függetlenül én bepróbálkoznék egy nettó 150-nel, számomra az reális lenne. Aztán majd kiderül, mennyire fillérszexuális a munkáltató.

2018. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Nekem br 140-et + pár ezer cafeteriát ajánlottak egy könyvesnél."

Hát akkor csak keressék az emberüket tovább.

Btto 140-ért felkelni nem kelek fel.

2018. máj. 19. 15:06
1 2