Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyha több szakma is érdekel...

Hogyha több szakma is érdekel akkor érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a második szakmát és egy ismerősöm mondta, hogy túlképzett leszek, ugyanis ő sem kell sehova érettségivel és szakmával (2 hete keres munkát)

Én úgy vagyok vele hogyha érdekel miért ne végezzem el?


2018. szept. 22. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "túlképzett", ez egy szar duma.
2018. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kozgaz diplomaval bizony tulkepzett lennel egy arufeltolto poziciora. "szakmaval" viszont mar ez nem all fennt.
2018. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ő sem kell sehova", "2 hete keres munkát"... na, ez a vicc. Vagy tud valamit, hogy ezt ki tudja jelenteni 2 hét után.


Attól is függ, mi a szakma. Van egy-kettő olyan, amiből 20db se elég egy normális álláshoz.

2018. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Eddig 2 állásra küldte el az önéletrajzát.
2018. szept. 22. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár egy orvossal is előfordul, hogy 2 helyre jelentkezik és nem veszik fel. Ez nem a szakmától függ. Ilyen a világ.
2018. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túlképzettség szerintem sincs, mert gyárakba még is fel tudják venni az embert 3 diplomával droid munkára.


Viszont gyári munkán kívül sajna még is hátrány a sok szakma, mert ha nem szakmán belül helyezkedel el kb azt hiszik hogy rövid időn belül ott hagyod őket ami akár igaz is lehet. Gyárnak meg nem számít az se ha 2-3 hónapot vagy csak.

2019. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!