Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 évre lehetséges munkát...

1 évre lehetséges munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudtam jelentkezni a suliba ezért 1 évet kihagytam/hagyok, hogy jövő évben tudjak jelentkezni.

Nem tudom hogy milyen lehetőségek vannak az 1 évre.

Mivel szakmám már van, de nem hiszem hogy keresnek "ipari" melóra, 1 évre embert.

Vagy annyival megoldható, hogy jelentkezek, és amikor kezdem a sulit felmondok?

Vagy teljesen más munka lehetőséget mint a szakmám.?

De meló, és esti sulit nem akarom majd egyszerre, szóval szerintem 1 évnél tovább nem csinálnám.


Bocsi a nagyon hülye kérdésért, de hát kezdő vagyok még. :)



2018. szept. 22. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell megmondani, hogy csak egy évre keresel melót
2018. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Mivel kezdő vagy, ezért leírom: nagy általánosságban a munkahelyekre 3 hónap próbaidővel veszik fel az embereket. A próbaidő alatt BÁRMELYIK FÉL indoklás nélkül egyik napról a másikra felmondhat.

Ebből kifolyólag, hogy ha Te elkezdesz dolgozni egy helyen, de másfél hónap után már nem akrsz ott dolgozni, mert nem annyit, fizetnek, mint ígértek, nem jelentenek be, stb, akkor egyik nap ÍRÁSBAN közlöd, hogy felmondasz és másnap már nem kell bemenni.

De ugyanezt a munkahely is megcsinálhatja akár 2 hét múlva is. Szóval ne izgasd magad az 1 év miatt, bátran kezdj el dolgozni. :-)

2018. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm az infókat. :)
2018. szept. 22. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A 3 hónap letelte után pedig általában határozatlan idejűvé változik a szerződésed, akkor viszont már 1 hónap a felmondási idő - ilyenkor nem lehet csak úgy lelépni.
2018. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tipikus diák munka akkor ne közöld hogy 1 év után le akarsz lépni. Annyi teendőd van hogy be tartod a felmondási időt.
2018. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben megjegyzem, köszönöm.
2018. szept. 25. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:
De igazából lehet megnézem hogy fog majd menni a meló+ suli egyszerre, ha nagyon nem akkor lépek.
2018. szept. 25. 13:32
 8/8 anonim válasza:
Ha nem akarsz a szakmádban, akkor menj el egy étterembe,bárba,kocsmába...ott ha meg is kérdezik, hogy mennyi időre terezed, ne mondd meg, ill ha olyan helyet találsz talán még utána is tudod suli küzben folytatni kevesebb órában, neked megfelelő beosztásban...
2018. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!