Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alacsony fizetés mellett...

Alacsony fizetés mellett hogyan gyűjtsek össze 1 millió forintot, és nagyjából mennyi idő alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
A fizetéssel kapcsolatban nem tudok konkrét árat mondani, hisz minden régióban más számít kevésnek. Átlag szinten beszéljünk most 220ezer nettó!

2018. szept. 23. 14:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

A kérdés voltaképpen nem is hozzám szólna, hanem az alkalmazottjaimhoz.


Szeretném, ha kényelmesen megélnének, sőt, céljaikat képesek lennének elérni abból, amit én nyújthatok nekik. Szerintem nagyon kevésnek mondható a 220ezer nettó!


Nemrégiben azzal a kérdéssel állítottak engem szembe, hogy elegendő-e ez a pénz egy 2 gyerekes anyukának. Elgondolkodtató, hogy általam számos család képes élni mindennapjait, és megélnek abból amit nálam keresnek. Az éppenségi helyzet szerint, növekedett a kereset a cég iránt , mint munkaerő, mint szükséglet szempontjából. Ha minden jólmegy, 2019.04.X környékén 220N-ről feltornázhatjuk a fizetést 260N-re. Itt az 1 millió forint csak egy figyelem felkeltésnek szolgált hogy őszinte legyek. Nyugodtam írhattam volna akár azt hogy; ,,Álmaim eléréséhez mennyi idő .. spórólás.. pénz..". Szeretném minél többen lennénk, és úgy mennénk haza, hogy ,,Na ez egy jó munkanap volt!" Vagy mondjuk ,,Ezért megéri bejönnöm melózni!"..


A családos embereket támogatni fogom, legyen az egy új családi autó, vagy üzemanyag támogatás.


Aki pedig nem látott még olyan embert, aki 200 ezret a kezébe kapott volna, hát, az ritka szép dolog! :)

Nyomasztó érzés belegondolni , hogy valakinek az fél napi bére, ugye?

2018. szept. 29. 21:03
 22/23 anonim ***** válasza:
61%

"Nyomasztó érzés belegondolni , hogy valakinek az fél napi bére, ugye?


"


Nem nyomasztó mert kamu.

2018. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy takarékos típus. De kezdetben ha nem tudsz többet félre tenni minden hónapban a béred 1%át tedd félre. Ha 220 ezernél keresel többet testem azt 250et,akkor a 30ezret és az 1%ot is félre teszed. Idővel ezt megemeled 10%ra. A rezsit ki kell fizetni, enni kell. Tehát ezeket nem kérdés, hogy megveszed e. Ha dohányzol próbálj kevesebbet szívni, ha sörözöl 2 helyett csak egyet igyál. Ha szerencsejátékozol felezd a költséget.

22.válaszoló szerinted akinek a napi bére félmillió ft az kamuzik? :D

2018. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!