Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az igaz, hogy ha valaki...

Az igaz, hogy ha valaki valahol szerződésben meghatározott ideig gyakornok volt, de nem hosszabbít szerződést, mert pl. tanulnia kell akkor "tiltólistán" lesz, és soha többé nem mehet oda dolgozni, mert h már nem hosszabbított,?

Figyelt kérdés

Egy bankban vagyok gyakornok múlt december óta ez év szeptember végéig. Májusban lejárt a szerződésem, egyszer meghosszabbítottam,de utána már nem, mert rossz félévem volt egyetemen és szeretném rendbe hozni.


Édesanyám párja azt mondta nekem, hogy ha nem hosszíbbatom meg a szerződésem tuti soha nem dolgozhatok már ott és kb ki leszek tiltva onnan. Ő biztosan nagyon kompetens a témában, hiszen neki még csak bankszámlája sem volt soha, de a városban mindenütt ismerik, mert színész és balhéiról híres alkholbeteg.



2018. szept. 25. 16:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy már nem is élek velük, ők egy vidéki nagyvárosban élnek én pedig a fővárosban.
2018. szept. 25. 16:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Most igazából mi a kérdés?
2018. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az h ha valahol gyakornok voltam fix ideig, de nem hosszabbítottam meg a szerződésem, holott lett volna rá lehetőségem, mert mondjuk tanulnom kellett akkor "tiltólistán" leszek-e ott.
2018. szept. 25. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Te alapból ilyen hülye vagy, vagy ebből diplomáztál? :D
2018. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy autóipari cégnél voltam gyakornok, majd miután ez lejárt pár hónapig diákként maradtam, amíg meg nem kaptam a diplomám. Szóltak előre hogy van egy pozíció ahol épp a felmondást töltik, ha gondolom akkor nem hirdetik meg az állást hanem ahogy megkapom a diplomát engem felvesznek próbaidőre. Akkor visszautasítottam, mert másmilyen terveim voltak aztán úgy alakult hogy pár évvel később mégis jelentkeztem ugyanehhez a céghez, fel is vettek. Ugyanazon az osztályon dolgozok mint egyetem alatt csak másik csoportban. Nem volt semmilyen hátrány abból hogy akkor nem maradtam, inkább örültek hogy visszajöttem.
2018. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves hiper szuper okos fatalerror, gondolom enis h nem igaz ez. De megis a little prt of me hisz benne...
2018. szept. 25. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Baromság. Ahogy a kérdés is...
2018. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!