Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 általánossal mit tudok...

8 általánossal mit tudok dolgozni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Ostoba prolinak én azokat hívom, akik simán beskatulyáznak embereket egy, az intelligánciájukat semmi módon nem kifejező információ miatt.
2018. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%
Ja, mert mindenki egyedi kis hopihe, ugye? A liberalis baromsagodtol mar lassan nem is latsz.:D Akinek 8 altalanosa van, az igenis legyen biorobot. Tanulni kellett volna.
2018. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Na. Liberális se voltam még. :D
2018. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Hiszed vagy nem építő iparban kezdő segédmunkásként többet lehet keresni, vagy közel annyit, mint egy egyetemi diplomával.

Pincérnek tanulni kell, ahogy szakácsnak is. Az szakma.

2018. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
hiába pontoztok le! Ti vagytok azok a nagymenő diplomások, akiket beégetek amikor angolul kell/kellene beszélnetek a külföldi felsővezetővel, de úgy ejtetek ki minden szót mint a Vágási Feri a mikroszoftot :)
2018. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
lehetsz viktor haverja
2018. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerek olyat, aki 8 általánossal amcsi multinál programoz, el akarták küldeni érettségizni, de két hómap itán megunta a sulit XD
2018. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

Az öcsém nyolc általánossal többet keres, mint én könyvelőként (pedig nekem sem rossz a bérem). 80-ban született, akkor ha valaki rossz tanuló volt, hát rossz tanuló volt, senki nem foglalkozott még sni-vel... elkönyvelték őket hülyének és kész. Ő durván diszlexiás, sajnos. Szakmunkásképző vért izzadva sem ment neki. Elment segédmunkásnak, szorgalma az van, szerencsére. Dolgozott mindenféle szaki mellett, bátran bízunk rá bármit.

Aztán összejött annyi pénze, bele mert vágni a vállalkozásba, ha nem jött volna be, akkor is megél pár hónapig. Komplett lakásfelújításokat csinálnak, 5 alkalmazottal, festő, burkoló, kőműves, vizes... ő meg mindhez ért, csak papírja nincs róla.

2018. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
én ismerek olyat kinek 8 általánosa van de havonta 200000 milliárd eurót keres 15 évesen vállalkozó programozik is
2018. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8 általános a végzettsége mindenkinek, aki még középiskolás. Nem írta a kérdező, hogy hány éves.
2018. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!