Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztál már olyan munkakörbe...

Dolgoztál már olyan munkakörben ami nem érdekelt?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az?
2018. szept. 27. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, rengeteg diákmunkát meg mindenféle melót csináltam egyetem előtt és egyetemistaként.

Ami nem érdekelt, ill nem szerettem feltétlenül: gyári összeszerelő (reggel 7-től este 6-ig 17 évesen), telefonos eladói munka (lekötött, de etikátlan volt), egyéb értékesítői munka (pl. házalás gázszolgáltatónak), fagyiárus (azt nagyon szerettem, de napi 11 óra volt 300 Ft-os órabéren), szakmai gyakorlat, amiben semmi szakma nem volt, csak menetleveleket kellett kitölteni, marketing egy cégnek (ami hirdetések meg bemutatkozások írása volt minden értelmetlen honlapon és apróhirdetésben).


Amit jobban szerettem: mozipénztáros, büfés (sok ingyen film, ingyen popcorn, jófej munkatársak), pultozás fesztiválokon, targoncázás és boltvezetés raktárban-kereskedésben, műszaki vezetés építkezésen (gyakorlat nem irodai része), a fagyizó fagyizós része, a marketinges meló kiadványszerkesztés része, termékek fényképezése, stb. Díszletrendezés tévé stúdióban. Sofőrszolgálat fesztiválon úgy, hogy semmilyen helyismeretem nem volt, és csak egy lerobbant suzukit vezettem előtte, itt meg luxusautókat kellett :D Harmadik lefulladásnál, mikor az automataváltót nekik kellett kezelni és mondani, hogy itt balra ott jobbra azért eléggé kínos volt :D


Hát volt ezeken kívül is sok hülyeség, de ezek ugrottak be.

2018. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a legtöbb embert nem érdekli a munkája. :)


Irodai adminisztrátor vagyok, főleg ügyfelek adatait tartjuk karban, javítjuk, ellenőrizzük. Így technikailag adatrögzítői munka.

2018. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak azt dolgoztam...
2018. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon kevesen vannak, akik még soha.
2018. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha nem dolgoztam, szerencsére 16 éves korom óta azzal foglalkozom amit szeretek, szépen végigjárva a szamárlétrát.
2018. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!